Kombinovaný kočárek. Easywalker Rudey nebo Salsa 4 Air?

Zodpovězené
4. led 2021

Dobrý den,

už se moc nebojím těch nafukovacích kol. Tak když budou špatně pláště ojeté, tak mohu vyměnit za nějaké s lepším vzorkem.

Ale co říkáte na ten Easy Walker? Nemohu se dočíst co má přesně za kolečka.

Moc Vám děkuji za rady.

Ahoj!

Easywalker Rudey má kola gumová. Zvládnou i nerovnosti, ale samozřejmě jsou méně terénní, než kola nafukovací.

Easywalker Rudey

Já osobně Ti spíše poradím ABC Design Salsa 4 Air, i pro to měkké odpružení, co má. Pláště na nich když tak vyměníš, ale myslím si, že tak brzy to potřebné nebude - a taky Ti pomůže zapamatovat si prodejce a obrátit se na něj když tak se žádostí o náhradní díl, kdyby něco.

ABC Design Salsa 4 Air

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.