Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek Kunert Libero. Zvládne horší terén?

Zodpovězené
7. led 2020

Zdravím,

zajímalo by mě, zda zvládne kočárek horší terén (dlažební kostky, lehčí lesní cestu). Moc se nám tento kočárek líbí.

Čekáme mimčo koncem března, tak už bych chtěla mít nějaký kočárek doma. Budu vděčná za odpověď, případně za doporučení kočárku v podobné cenové kategorii.

Děkuji a hezký den.

Ahoj!

Co se horšího terénu týká, ano projdeš ho - díky velkým kolům, především. Za mě je to ale velmi, velmi jednoduchý model jenom základní funkcionality, nepříliš skladný a s nepříliš praktickou sportovní částí. Vše mi přijde takové prvoplánové, pomačkané, neforemné - já nevím. Jako zcela nenáročným rodičům, například na vesnici bez množství převážení, postačí. Ale JESTLI čekáš něco víc, bojím se, že je to jen opravdu základní model kombinovaného kočárku.

Pokud mám něco v podobné ceně doporučit (ale opravdu třeba počítat s hodně kompromisy, právě kvůli té opravdu nízké ceně), já osobně bych se podívala možná na Kinderkraft Prime. Mimo něj stojí za myšlenku i něco jako Joie Versatrax či neotočný Joie Mytrax, mooožná Bomimi Bastien Air nebo také Bebetto Vulcano.

Další dobrou volbou mi přijde vybrat nejprve jednoduchý a levný kočárek se sedákem 2v1, něco jako Kinderkraft Moov, což je také dobře odpružený a zároveň opravdu dostupný - a po roce a půl vyměnit za něco praktičtějšího, například Lionelo Annet Tour či Kinderkraft Grande. Celé kočárkovací období tak vyřešíš levně, ale i relativně prakticky a bez zabírání zbytečného prostoru (nutnost skladování).


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.