Koupit Oyster 3 anebo seženeme do 20 tisíc něco lepšího?

Zodpovězené
28. kvě 2019

Ahoj Eli,

s manželem už delší dobu studujeme kočárky pro naše první miminko - narodí se na podzim, takže hlubokou korbičku budeme jezdit v zimě. Bydlíme ve velkém městě s občasnými výlety. Jde nám hlavně o lehkost, jednoduchou manipulaci při skládání do auta, kvalitní sporťák, ideálně dvojkombinace. Bydlíme ve třetím podlaží bez výtahu, takže minimálně části kočáru budu nosit do bytu. Zatím jako ideální volba se nám jeví Oyster 3, i na základě recenzí, tvého článku. Existuje v této cenové kategorii (okolo 20 tisíc) něco lepšího, nebo kvalitní alternativa na kterou se zajet podívat?

Předem děkuji.

Ahoj!

Babystyle Oyster 3 je v této ceně, vzhledem na vaše požadavky, určitě dobrý výběr. Není akorát nejlehčí, na to je třeba si dát pozor - ale jen na vynesení, naložení a pod. to půjde.

Babystyle Oyster 3

Podobným typem, který jsem také testovala, by byl Mutsy Nio - ale je to trošku jiný kočárek. Umím si představit ho například po schodech za sebou táhnout (jako zavazadlo).

Mutsy Nio

Pokud větší a odpružený, ale stále lehký, tak za zmínku stojí i ABC Design Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

Kvůli extra lehké a kompaktní hluboké korbičce zase vypíchnu Concord Camino (dá se sehnat ve slevách, nebo jako starší Concord Wanderer, i levněji než je jeho obvyklých 25 tisíc).

Concord Camino

Concord Wanderer

Dalším kandidátem, a to dokonce menším / lehčím, který bych zvážila - zejména kvůli tomu vynášení - by byl Jané Kendo. V podstatě malý městský kočárek, který ale díky kolům a odpružení zvládne i horší podmínky. Super kombinace!

Jané Kendo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.