Který kočárek má větší hlubokou korbu?

Zodpovězené
11. led 2024

Ahoj,

hodně čtu o kočárcích na trhu a neumím si vybrat. U první dcery jsem měla Britax B-Motion 4 Plus. Byla to 3kombinace, ale hluboká korba se mi zdála velmi malá a velmi brzy jsem dceru dávala do sportovního kočárku.

Poradíš kočárek s hlubokou korbou, která bude větší?

Tak, abych tam děťátko dala i v 8. měsíci. Jsem z vesnice. Chci, aby zvládl i náročnější terén. Na ceně mi až tak moc nezáleží, klidně mi poraď i více modelů.

Děkuji

Ahoj,

Britax B-Motion 4 Plus měl standardní rozměr hluboké korby s vnitřními rozměry 76 × 33 cm. Čili ani velká, ani malá.

Nedoporučuji Ti vybírat kočárek pouze podle rozměrů hluboké korby, neboť v ní se dítě běžně nachází právě jen prvních cca 6 měsíců. Důležitějším kritériem výběru by měla být vyhovující sportovní nástavba, ve které dítě tráví 1,5 až 2 roky. Určitě si před výběrem kočárku přečti náš článek nebo viz video, které jsme na toto téma napsali a natočili:

Připojuji Ti sem i mé nedávné odpovědi, ve kterých najdeš kočárky vhodné na vesnici.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka