Máte zkušenost s kočárky Firkon Vesta? Zajímá mě aktuální stav a případné reklamace.

Zodpovězené
17. dub 2019

Dobrý den,

v obchodě se mi velice zalíbil kočárek Firkon Vesta. Ovšem recenze na netu nejsou aktuální, většinou jsou z roku 2016 a je jich málo. Výsledky používání maminek jsou někdy dobré, jindy si stěžují na aretační kolečka, vrzání, nedržící polohování. Máte pro mě prosím radu, zda nyní jsou kočárky oblíbené a k reklamacím již tolik nedochází? Případně poraďte nějakou blízkou alternativu.

Děkuji!
Hezký den

Ahoj!

značka Firkon, popravdě, není už v našich končinách tak oblíbená. Je to dáno i nespokojeností s některým (levnějším) provedením (tím pádem, reklamace), jakož i aktuální oblíbenějším, snad lepšími alternativami. Pro nižší zájem není tato značka už teď ani tolik reklamovaná.

Firkon Vesta má několik variaci, s otočnými i neotočná předními koly - ty máš asi na mysli Vesta Standard.

Firkon Vesta Standard

Já osobně bych však, v této ceně, spíše preferovala modely jako Bebetto Luca nebo Vulcano, případně také poměrně nový Kinderkraft Prime 2019.

Bebetto Luca 2018

Bebetto Vulcano 2017

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.