Sporťák pro větší miminko - prostorný, úplný leh, a levný

Zodpovězené
16. říj 2019

Dobrý den,

mám dotaz. Jaký sporťák pro nesedící mimi, které je bohužel větší? Takže kočárek prostornější a do úplného lehu. S většími kolečky. A levnější.

Poradíte ?

Ahoj!

Tady bych možná, navzdory prvotnímu ne tak úplnému nadšení k neotočným sportovním kočárkem pro dětičky pod půl roku, doporučila se poohlédnout po právě takovém. Pokud již nyní máš pocit, že je děťátko moc velké, budeš si totiž buď muset pořídit sportovní kočárek s otočným sedadlem řádně prostorným (abys ho mohla používat i po roce) - ale takový bude buď velmi velký (těžký, robustní), a / nebo i dost drahý. Z levnějších, ale jak říkám - větších, by to mohlo možná být Bebetto Nico.

Bebetto Nico

I bazarový Cybex Balios M by podle mě mohl vyhovět - jelikož je korýtkový, miminko se v něm nebude tak klouzat (jako nesedící).

Cybex Balios M

Prvním, na který bych se z neotočných tak realisticky podívala, by byl Lionelo Annet Tour.

Lionelo Annet Tour

Kromě něj určitě i Britax B-Motion 3 Plus nebo B-Motion 4 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

A pokud by si byla ok i s kočárkem z druhé ruky, nedá mi nespomenout i bazarový Baby Jogger City Elite.

Baby Jogger City Elite

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.