Sportovní kočár - lehký, terén i kostky ve městě, otočný sedák polohovatelný do lehu, a ne příliš drahý...

Zodpovězené
21. zář 2020

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na doporučení sportovního kočárku - do lehčího terénu, ale i do města - přičemž máme skoro všude kočičí hlavy a kostky (nerada bych pěnová kolečka). Určitě spíše lehčí a aby se v něm dobře spalo. Jako podružná kritéria pak větší košík, jízdu po i proti směru. Ne příliš drahý, prosím.

Mockrát děkuji!

Ahoj!

Jestli je cena důležité kritéium, já bych asi hlavně doporučila Lionelo Annet Tour. Velké kola, košík, XXXL stříška, úplný leh - přijde mi, že má toho hodně, a za hodně málo peněz.

Lionelo Annet Tour

Jinou variantou by bylo něco jako Britax B-Motion 4 Plus - větší kola, a hodně dlouhý sedák bude fajn i na ten spánek.

Britax B-Motion 4 Plus

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.