Sportovní kočárek otočný proti směru jízdy - jak vybrat?

Zodpovězené
8. dub 2019

Dobry den,

chtela bych pomoct najit sportak, ale aby se dal otocit proti jizde.

Dekuji moc za odpoved

Ahoj!

Neuvádíš v podstatě žádné další požadavky, a otočných sportovních kočárků na výběr jsou stovky. Třeba si ujasnit, jaký rozpočet máš na něj určený, do jakého terénu, skladnost případně váhu (pokud jej často převážet, budeš asi chtít kompaktnější a lehčí model), pro jak staré dítě ... Je toho hodně, a všechno to ten výběr omezí. Neboť takto bych je mohla jmenovat fakt obrovské množství a většina by ti nevyhovovala...

Pár příkladů oblíbených sportovních kočárků na inspiraci - z robustnějších polských modelů Bebetto Nico,

Bebetto Nico

střední kategorie do města Cybex Balios S,

Cybex Balios S

korýtkový model Bugaboo Cameleon 3,

Bugaboo Cameleon 3

řádně terénní Britax Go Big 2

Britax Go Big2

Budu se těšit na otázku s bližšími specifikacemi 🙂

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.