Stylový no funkční sportovní kočárkek pro chlapečka, tipy?

14. bře 2019
Ahoj,

sháním nějakou náhradu za Britax B-Motion (kupovaný v lednu 2016) bez polohovaní nožiček - ten jsem používala u dcery od cca 7 měsíců a nyní bych chtěla i něco takového pro syna. Mám ještě JOOLZ Day 1, tak přemýšlím, že ten taky prodám a budu mít jen jeden.

Víte o nějakém hezkém, stylovém ale funkčím kočárku pro chlapečka? Nafukovací kola, spojená rukojeť, polohovatelný do úplného lehu - nechci kolébkové sezení. Nějaké tipy? Děkuji
Ahoj!

Pokud jsi byla s tímto modelem spokojená, Britax B-Motion je i nyní stále v nabídce - a to kromě základní i v B-Motion 3 Plus či 4 Plus variaci s polohováním nožiček, bezdefektovými koly a možností obměňovat barevné sety. Takže pokud si přeješ nakombinovat kočárek pro chlapečka například s modrou, hnědou nebo jinou stříškou, na výběr máš toho dost i u tohoto modelu / značky.

Pokud bys chtěla zkusit něco jiného, ​​možností by mohl být i československý Petite & Mars Street, ke kterému nafukovací kola můžeš volitelně dokoupit (a stříšky rovněž můžeš měnit), případně též jemu podobný, polský Coletto Joggy. Dalším kočárkem podobného typu a funkčnosti je i Joie Mytrax. Něčím oodlišný a bez polohování nožiček (lze dokoupit / dát ušít), no skutečně výborně ovladatelný a praktický kočárek s vysokou nosností je i Baby Jogger City Mini GT.

Pokud by nafukovací kola nebyla prioritou, zaujmout by tě mohly i Greentom Upp, Nuna Tavo nebo Oyster Zero.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli