Bolesti v podbřišku. Je to něco špatného v 8.tt?

Zodpovězené
29. pro 2020

Dobrý večer,

jsem v 8.tt a mám posledních pár dní křeče v břiše a bolí to, když se nadechnu, zakašlu a tak...
Jsem těhotná podruhé a při dcerce jsem tyto bolesti neměla (na gyndě momentálně nejsou, byla jsem tam). Zajímalo by mě, jestli je to něco špatného nebo si s tím nemusím dělat hlavu...

Děkuju předem.

Dobrý den,

v případě neobvyklých obtíží, tak jak je popisujete, je nutné provést vyšetření (na gynekologii nebo chirurgii) ke zjištění, zda se nejedná o problém, který s těhotenstvím nesouvisí a mohl by být závažný (např. zánět slepého střeva, .....)

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz