Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Křeče v podbřišku, občasné píchání

sukynecka01
30. kvě 2015

Ahoj holky chci se zeptat má psolední sms byla 1.5 cyklus mám pravidelný co 28 den . Mohu klidně poslat foto ms kalendáře někdy je to 27 den někdy 28
Zatím jsem ms nedostala , už do práce 3 dny chodím s vložkou , protože pracuji celá v bílem a pár dní mám křeče v břiše občasné pícháni to bylo večer opravdu nepříjemné vždy , kdy to píchlo sem se dávala co nejvíc do klubíčka , po té jsem usla :/ Pořád chodím na wc kontrolovat , kdy to dorazí , protože fakt mám bolesti jako u ms a je to nepříjemné . Dnes mě docela bolí bedra je to nepříjemné ani vařit se mi nechce
plynatost ta mě taky trápila dnes už nějak ně , včera jsem měla průjem , nevím jestli , to bylo ze salátu co jsem měla ,takže to neřeším. Co myslíte neprodělala ste to některá? To píchání , ty křeče prostě celý spodek někdy bolí ?

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 tehu byt nemuzes?

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no můžu sex máme bez ochrany už 5 let , ale nikdy nic už sme i kdysi zkoušeli , takže s tím nepočítám i když bych byla ráda. Ale zatím nevím
Právě další měsíc no v červnu mám jít na léčbu děl.čípku byla tam 2 roky odchylka , tak jsem myslela že to je proto , ale doktor říkal , že to početí nebrání . Tak nevím , jestli třeba někdo neměl něco podobného

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ja mela to same, proto se na to ptam..ac sem mela cyklus nepravidelny, u tebe je vetsi jistota jasat.... Nam se zadarilo po 4letech..takze sup sup pro test a dej hned vedet🙂

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no my sme spolu 5 let sice nezkoušíme nepočítáme plodné dny atd .. ale sex je bez ochrany a kdyby se podařilo jsem jen ráda. No ale , jako předmenstruační syndrom je jasný až se mi chce fakt brečet :D kdyby náhodou se to povedlo :/ poslední dobou jsem fakt náladová i ted mi jde do breku co kdyby fakt 😢 no ale neraduji se předčasně zatím to je jako by 2-dny zpoždění

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 udelej test a uvidis...muzes uz i dnes, mohlo by byt uz neco videt...

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no lékarna je zavřená , takže až v pondělí do té doby to určitě dostanu

pajdousekk
30. kvě 2015

@sukynecka01 ja mela priznaky jako u menstuace a byla jsem tehotna. Tak drzim palce

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ale prdlacku..i kdyz ja si to taky rikala...i kdyz uz sem mela pozitivni test, tak jsem porad litala kontrolovat, protoze mi prislo, ze sem to dostala🙂
nemate lekarny ani v tech vetsich kramech? Kauf a tak?

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka jo to máme , ale to je dalko a přítel příjde večer je na rybách 🙂 takže to kašlu 🙂
radši počkám pořád si říkám , že to dorazí každou chvilku chodím se kontrolovat na wc jak pako už : 🙄

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 tak hlavne klid a dej vedet🙂

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka jojo dneska kruci má dojet bratr trošku se pobavit a vypít ,tak nebudu přehánět . A ještě to jsem jen chtěla napsat my vždy sex jako i po ovulce prostě pořád i před ms , ted sex nebyl cca 10 dní nemám fakt chut jsem unavená po práci nějak moc . Tak si říkám , třeba by se to nějak udrželo , že předtím ten sex a vše okolo , tak si říkám třeba tím , že sem byla v klidu se to nějak chylo 🤐

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 je to mozne...u nas to bylo taky nahodou..prestala jsem vse hlidat, takze ani nevim, kdy se zadarilo...pak sem se samozrejme zdunela, jak prase, ale to se stalo snad kazde :D

konipasek008
30. kvě 2015

@sukynecka01 Mám to docela stejně. MS měla přijít 26. - nepřišla. Předevčírem jsem testovala a nic a do dalšího testování se mi nechce. ☹
Před pár měsíci jsem se už už radovala a pak z toho byl spontání potrat a pokaždé, když si myslím, že jsem v tom, tak pak MS dorazí. Je to na palici. Moc ti přeju ty dvě čárky a hlavně klid. 🙂 Hrůza je, že jak je člověk pořád jako na jehlách a čeká a doufá a bojí se, nic pořádného neudělá. Jsem OSVČ a každý měsíc jsem potom děsně ve skluzu. 😝

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@konipasek008 no já radší nedoufám a říkám si to dorazí

kaci87
30. kvě 2015

Ahojky holky...potřebovala bych radu....18.5. Jsem byla na laparoskopii na pročištění a průchodnost.Za 5dni už jsme na to vlitly.Po jaké dobe mužů zkusit tehotensky test?Po kolika dnech bych tam mohla něco vidět.Díky za odpovedi

cepanka
30. kvě 2015

@kaci87 to je brzy, 5dni po laparoskopii urcite nemohla probehnout ovulace. Vysleduj minimalne ten prvni mesic cyklu.
Jinak obdivuji, ze si zvladla 5dni po sexovat...ja bya tyden neschopna vseho:D

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

co myslíte?? po 30 sekundach posledni ms byly 29.4 pokud jsem to dobre našla v kalendaři

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 no vidis, co sem rikala :D gratulkaaaa 🙂

lasirena
30. kvě 2015

@sukynecka01 tak dve carky znamenaji pozitivni vyslsdek...

ivonka85
30. kvě 2015

@sukynecka01 Já jsem na tom úplně stejně jako ty...stejné příznaky a stejný výsledek těhotenského testu. Asi jsme těhotný 😎

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

Holky zajdu ještě k doktorovi a udělám test ráno radšii a uvidíme zatím to neni jiste

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ted uz vis, ze si vecer nepopijes:D

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 ale prdlacku, je to jiste...ale chapu te..ja jsem 14tt a neverim tomu do dnes po tech letech...

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

no nepopiju a ještě jsem se s přítele v obchodě pohádala že nechci rum že jsem z něho před 14 dny blila :D tak odešel z obchodu sem tam řvala :D D: uvidíme říkal radši nepředčasně se radovat

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 to chapu...ale myslim, ze se radovat muzes...uplne vim, jak ti je..posilam ❤

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no akorát přijela mamka šla do večerky se synem a brácha taky dojel a ležel a já jdu za ním a brečela jseem a on nevedel jestli sem ráda nebo ne a brečel taky :D mamka přišla a ona doufam že to bude holčička holky jestli budu nechápu po 5 leteee

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 :D neboj, par tydnu a zacnes chapat:D

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka no uvidime muj dela jako by nic :d nebyla :d

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 to se podda, hned mu nalej :D

sukynecka01
autor