Křeče v břichu. Má někdo zkušenost?

martinatd
23. pro 2020

Ahoj, možná už se někdo setkal v těhotenství 😊 jsem 29tt a mívám v celém břiše křeč, je to jako by jste si skripla sval a nesel lupnout, nevim jak lépe to popsat 🤦‍♀️😅 křeč mam hlavně v oblasti žaludku a podbřišku ale jinak ji pociťuji v celém břiše. Deje se mi to ale pouze když se pokousim sklonit pro něco, nebo když si sednu na zachod tak cítím křeč v celém břiše, je to fakt nepříjemné možná to jsou jen vazy netuším, nema někdo zkušenost? Když sedím cítím se dobře pocituju křeč jen slabounce u žaludku . Děkuji

adela1399
23. pro 2020

@martinatd Měla jsem zkušenost ve 26tt a jela jsem pro jistotu do nemocnice. Nicméně řekli mi,že je to natažený sval a že to povolí... já jsem zrovla lehala do postele a pak se nemohla vůbec pohnout. Strašně to bolelo...měla jsem jen jednou🙂Myslim,že se nemusíš bát

maaaadlaaaaa
23. pro 2020

Jsem 30tt a mívám to pořád. Děloha hodně roste a trénuje na porod a při námaze nebo predkloneni je to u mě normální. Sednu si nebo lehnu a přejde to. Když bolí hodně dám si teplou vanu a svaly povolí. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru