Děložní sliznice po interupci. Je možné, aby byla takto vysoká?

Zodpovězené
19. lis 2019

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je možné, aby byla děložní sliznice vysoká 14 mm po miniinterupci?

Měřeno 3 dny po miniinterupci, děloha AVF 89 x 49 mm a děložní sliznice vysoká 14 mm, rezidua v děloze nebyla. Pan doktor se podivoval nad výškou sliznice, že je to prý divné, ale nechtěl nijak vysvětlit. Jinak po zákroku jsem vůbec nekrvácela ani nešpinila, dodnes ani žádné bolesti, prostě nic. Miniinterupce proběhla 8.11. Tudíž dnes jsem 10 dní po zákroku.

Děkuji moc za Vaši odpověď.

Dobrý den,

pokud váš lékař rezidua v děloze neviděl a výšku sliznice v děloze změřil 14 mm, tak to možné je.

Důležitá je nepřítomnost reziduí.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz