Vysoká děložní sliznice. Máte někdo zkušenost?

adela1399
19. led 2021

Ahoj,před týdnem jsem dávala diskuzi,zda mohu být těhotná...do teď menstruace neprisla a tak jsě volala na gynekologii,doktor mně ještě dnes vzal a zkontroloval. Řekl,že tam byla cysta ale už se vstřebala a že je možné,že to právě ovlivnilo zpoždění MS. Rekl,že mám sliznici 16mm a že je opravdu hoodně vysoká a že to značí že bych to měla každým dnem dostat,ale že taky to může být začínající těhotenství,které by na testu ještě nebylo vidět...mate někdo zkušenosti s takhle vysokou sliznicí? A co to značilo? Děkuju😕

jade85
19. led 2021

No, k tomu, co řekl doktor se podle mě nedá moc co dodat, opravdu jsou tu tyhle dvě možnosti. Případně ti mohl ještě vzít HCG z krve pro časné potvrzení/vyvrácení těhotenství.

ema90
19. led 2021

@adela1399 Tohle se mi stalo tak pred dvema lety. Vynechana ms, test negativni, prohlidka u doktora, zjistena mala cysta, sliznice vysoko a do par dni ms prisla.
Celkove jsem mela zpozdeni asi dva tydny. A pekne mi to rozhodilo cyklus na dalsi asi ctyri mesice.

adela1399
autor
19. led 2021

@ema90 Tak to mně trosku uklidnilo...popravdě bych asi teď úplně miminko nezvládla...😕

adela1399
autor
19. led 2021

@jade85 Děkuji...snad M/S dorazí a nechávám si napsat antinu...nechtěla jsem protože to je svinstvo ale než riskovat a pokaždé se bát jestli to není těhu...mám 5měsicni holčičku tak bych teď asi úplně neplánovala další 😂😂dává mi dost zabrat 🙈

adel2507
19. led 2021

@adela1399 Já jsem po druhém porodu mívala hodně silnou menstruaci, řešila jsem to s doktorkou a ta mi právě taky vždycky říkala, že mám hodně vysokou sliznici (vždy kolem 15 mm).
Takže v mém případě to byl standard, těhotná jsem nebyla.🙂

adela1399
autor
19. led 2021

@adel2507 Děkuji...no doufám že to brzy dostanu🙄

elencze
19. led 2021

Ano, měla jsem takto vysokou sliznici, dělal testy z krve, těhotná jsem nebyla, za 2 dny přišla menstruace.

adela1399
autor
20. led 2021

@elencze Děkuji,to mně uklidňujete😊