Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Děložní sliznice po interrupci. Je možné, že je tak vysoká?

nanynka008
18. lis 2019

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je možné, aby byla děložní sliznice vysoká 14mm? Měřeno 3 dny po zákroku vyčištění dělohy, dr se nad tím podivoval, ale nechtěl nijak vysvětlit máte prosím někdo zkušenost? Díky

vitezove
19. lis 2019

@nanynka008 No a nic jiného ti tam nenašel?? Žádnou tkáň nebo embryo? Pokud ne, tak je to v pořádku. Jen ti asi roste hodně rychle. Oni to tam dost projedou, takže jakoby oškrábnou i tu sliznici. Tak pak trvá než zase naroste. Většinou spíš pár týdnů než dní. Ale tak každý je jiný.

nanynka008
autor
20. lis 2019

@vitezove děkuji moc za odpověď. Nic jiného nenašel. Žádná rezidua nic, pouze ta vysoká sliznice. Byla jsem na miniinterupci, a právě mi přišlo zvláštní, že je sliznice tak vysoká, ale doktor sotva uměl česky a nic mi ani vysvětlit nechtěl. Po zákroku jsem ani nekrvácela ani nešpinila, ani dodnes ani špinění nic, a to jsem jsem na zákroku byla 8.11. Každopádně vám moc děkuji za Vaši odpověď ☺️

vitezove
20. lis 2019

@nanynka008 no určitě máš jít ještě ke svému gynekologovi ne? Třeba já po revizi měla nakázáno, že do deseti dní ke svému na kontrolu. Jinak fakt nemám s tímhle zkušenosti, ale revize je asi podobný zákrok a tam jsem krvácela trošku jen v den revize. Pak už ne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli