Je možné mít normální MS a přitom být těhotná?

Zodpovězené
29. čer 2021

Dobrý den,

minulý týden 23.6. se dostavila MS, předtím růžový výtok, obvykle nemívám, ale počítala jsem s tím, že se dostaví asi MS, den poté se dostavila, proběhla jako obvykle. V sobotu skončila ráno, celý den bez výtoku, vložku jsem neřešila, večer s manželem pohlavní styk. Ráno světle hnědé špinění, odpoledne jsem po wc utírala slabý růžový výtok, bylo ho opravdu málo a dnes to samé. Únava a bolest hlavy.

Nevím, zda to takhle může být jako příznak těhotenství, nebo je to jen dočištění po MS nebo snad nějaký problém.

Je možné mít normální MS a přitom být těhotná?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v časné fázi těhotenství je možné být těhotná a mít menstruaci. Doručuji provedení těhotenského testu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz