Možné těhotenství? Co myslíte?

dareenn
20. srp 2019

Ahoj holky, chtěla bych znát váš názor 🙂
Celé 2 roky od porodu mám nepravidelnou MS, cyklus se mi pohybuje od 28 po 40 dní, většinou kolem 36 dnů. Ovulaci myslím že mám pokaždé jindy, píšu si příznaky a nikdy nejsou pravidelně v nějaký den cyklu 🤷🏻‍♀️Neberu antikoncepci, fungujeme jen na prerusovane a kondomech.
Tento měsíc 31DC proběhl sex se vším všudy, bez ochrany, myslela jsem si že mám těsně před MS, tak jsem to nějak neřešila. Druhý den se mi občas motala hlava a bylo mi zle od žaludku, od 33DC mě každý večer pobolivaji prsa, občas mám křeče jako při MS, občas i to motání hlavy a špatně od žaludku. Neřešila jsem to, pořád jsem to pricitala menstruaci. Každopádně včera jsem byla 38DC a myslela jsem že to přišlo, ale aěla jsem jen trochu růžového hlenu na papíře na WC, chvilku potom růžové a hnědé špinění, během pěti minut zase nic. Dnes to samé, na vložce nic, jen párkrát za den při utirani růžový nebo hnědý vytok, ale na vložce nic. Jinak dělala jsem dva testy a zatím negativní.
Myslíte, že by mohlo jít o těhotenství? Máte někdo podobnou zkušenost?

jituli84
20. srp 2019

@dareenn počkala bych pár dní a test zopakovala, test mi ukázal slabou čárku již dva dny před očekávanou menstruací

katherine177
20. srp 2019

Dělala bych test tak 10 den od styku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru