Nidace v den ms. Je to možné?

mmhanka
16. zář 2020

Může dojít k nadačnímu krvácení v den ms. Myslela sem že se mi rozjíždí ms v 5 rano slabé krvácení a od 10 hodin občas špinění střídá se růžová a hnědý hlen....ovu sem.nesledovala

mzacikova
16. zář 2020

Může jen ms začínat. Já to tak měla
Ale samozřejmě to může být obojí

mmhanka
autor
16. zář 2020

@mzacikova no nějak se mi to nezdá protože ráno už byla pěkně rozjetá a teď nic občas něco ze mě vyjde ale hnědé a nemám ani typické křeče jak u ms

mzacikova
16. zář 2020

@mmhanka já to tak měla jeden cyklus dokonce 4 dny, než se ms rozjela. Jen jsem hnědě špinila

mmhanka
autor
17. zář 2020

@mzacikova bez má bolestí? Jen tak? To je divné...

mzacikova
17. zář 2020

@mmhanka tělo není stroj. Nedá se jet každý měsíc stejně, prostě si občas dělá co chce. Bolesti při ms nemusí být vůbec, i když jsou každý měsíc obvyklé

kachna001
17. zář 2020

Záleží, kdy byla ovulace... Určitě k uhnizďování nedochází 14 dní po ní

mmhanka
autor
17. zář 2020

@kachna001 asi 9.9

kachna001
17. zář 2020

@mmhanka v tom případě to možné je... Načti si něco o délce luteální fáze a obecně o cyklu, většinou ta fáze od ovulace do ms netrvá 7 dní, tím pádem ještě nemáš termín MS

cinam
17. zář 2020

Měla jsem to tak, bylo to 10 dpo. Ráno trochu krev světlá, pak nic a pak špinění ještě dva dny a už pozitivní test. Ale zažila jsem i něco podobného a ms se rozjela další den, takže uvidíš další dny

mmhanka
autor
17. zář 2020

@cinam já mám druhý den a už ani nešpiním od 12 hod nic

carolineg1
20. zář 2020

@mzacikova já třeba měla 4 dny špinění a TT pozitivní až po týdnu takže je to možné

carolineg1
20. zář 2020

@cinam ahoj já to teď tak taky měla a místo ms už je tam duch...ale trvalo to tak týden než se tam objevil