Krvácení, menstruace a bolesti. Prosím, kde by mohl být problém?

Zodpovězené
1. srp 2023

Dobrý den,

jsem krátce po porodu, syn se narodil 12.04. vyvolaným porodem kvůli GDM a vysoké váze miminka. Menstruaci jsem dostala v šestinedělí, vždy ji mám 7 dní a docela silnou. Měla jsem ji pořád stejnou, až tento měsíc jsem ji měla jen 4 dny a do teď (už je to 12 dní) slabě krvavou, někdy tmavá krev, někdy světlá a šíleně zapáchá. Někdy mám bolesti v levém podbřišku.

Prosím o radu. Nebyla jsem ani na šestinedělní kontrole, protože můj gynekolog nezvedá mobil, ani nereaguje na e-maily, snažím se dovolat a dokonce jsem tam byla, ale sestřička na mě ještě vyjela, že se mám objednat přes telefon - no, marně se snažím.

Děkuji

Dobrý den,

v situaci tak, jak ji popisujete, je vhodné provést gynekologické a ultrazvukové vyšetření ke zjištění příčiny Vašich problémů. V případě, že není možné se objednat k Vašemu gynekologovi, tak doporučuji návštěvu pracoviště, kde jste rodila.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz