• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špinění se slabým krvácením, mohla bych být těhotná?

9. října 2013 
Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat na váš názor. 8 dní před MS sem špinila a když měla přijít MS, tak sem měla jen bolesti břicha jako při ní, že sem si myslela, že už, ale nic, jen špinění, na večer jen slabá světlá krev a to samé i druhý den zase bolesti jako že už, ale zase jen špinění. Zkusila sem test a byl negativní, počkala jsem ještě 14 dní a šla k doktorce, ta mi udělal ultrazvuk a řekla že mám zvětšenou sliznici, a že by to tam mohlo být, ale že to ještě nemusí vidět, tak mi pichla agolutin a řekla že mám čekat 14 dní. Dnes je to 9. den a pořád nic "zatím". Jinak mě docela bolí bradavky, břicho mám jakoby nafouklé(ale né jako u MS, prostě tak jinak) a někdy mám takový divný jakoby píchání nebo takový divný tlak na vaječnících, který sem nikdy předtím neměla.Myslíte si, že by to mohlo být nebo to je z toho agolutinu? Nebo mě ještě napadlo, kdyby to, co sem měla to špinění a ta slabá krev byla MS, mohla bych ji dostat, tak jako vždy, nebo by mi ta vyvolávačka urychlila a přišla by dřív? Děkuji moc za vaše odpovědi. :slight_smile:
29. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze muzes byt, takhle jsem to mela s dcerkou, otehotnela jsem nasledovala slaba kratka ms, a dalsi uz se nedostavila, naopak se dostavila // :wink: drzim pesti at je vse v poradku
15. črc 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@skorepka Ahoj, děje se mi teď něco podobného, konec srpna jsem měla dva dny jen takové slabé krvácení a pak 4 dny na to jen špinění, které trvalo 5 dní, bylo mi to divné tak jsem si udělala 2 testy v různé dny a negativní, teď v září pociťuji takové divné věci na sobě, koukla jsem na net a vše příznaky těhu, teď v září kolem 20. jsem čekala další MS a nic, včera jsem si dělala test a zase negativní, o miminko se snažíme už víc jak 4 roky, tak si moc testů dělat nechci, protože po každém negativním jsem dost zklamaná, za jak dlouho jsi to pak zjistila? nevím kdy si udělat další test? nebo jestli k doktorovi? zatím se mi k němu nechce , děkuji za odpověď
1. říj 2013 v 15:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no já to mám podobně. Poslední MS byla 11.září, 24DC jsem začala špinit s krví, 25 DC nic, 26DC opět špinění s krví a teď 29 DC jen špinění. Naděje si už nedělám, takový štěstí bych mít nemohla že by to bylo těhotenství. :unamused: Takže se třepu na MS a začnu brát gynex. :slight_smile:
9. říj 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už to mám druhý cyklus...první 29DC špinění a vlastně celou dobu místo MS jen špinění... test jsem nedělala, brala jsem to,že přišla MS, a teď druhý cyklus 36DC opět to samý...tj. beru to tak,že MS přišla o týden dýl a protože jsem teprve 2 cyklus bez HA, tak to je tím...Myslíte,že ne?
9. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek