Mimoděložní těhotenství. Za jak dlouho můžu cvičit? A kdy se znovu začít snažit?

Zodpovězené
7. črc 2021

Dobrý den,

jsem týden po laparoskopii levého vejcovodu z důvodu mimoděložního těhotenství.

Za jak dlouho můžu cvičit? Jezdit na kole či posilovat? Kdy můžu znovu zvednout syna?

A nejdůležitější otázka. Jak je to s případným dalším pokusem o otěhotnění?

Bohužel doktoři mě odbyli a já se nechala. Proto se mi nedostala odpověď na žádnou z otázek.

Děkuji

Dobrý den,

odpovědi na Vaše otázky závisí na pooperačním průběhu a měl by Vám je zodpovědět ošetřující lékař při propuštění.
Nebyly-li žádné komplikace, tak po zahojení je možno se snažit znovu otěhotnět.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz