Slabá MS, nevolnost, bolest prsou, zvracení, testy negativní. Je nějaká možnost, že bych mohla být těhotná?

Zodpovězené
13. kvě 2021

Dobrý den,

mám dotaz. Na Štědrý den jsem měla nechráněny styk, druhý den jsem dostala MS, ale cca od Silvestra je mi stále špatně, bolí mě prsa, občas teď i zvracím, testy, co jsem si dělala, byly negativní.
Teď jsem dostala MS, ale krvácela jsem jen trochu a jen dva dny, třetí den spíš jen špinila a stále je mi špatně a jakoby těžce. Nikdy jsem problém neměla a MS mám pravidelně normálně 5 dní a krvácím o dost víc.

Je nějaká možnost, že bych mohla být těhotná? Miminko bychom si moc přáli.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

máte-li pochybnosti, doporučuji zopakovat s cca týdenním odstupem těhotenský test.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz