Používáme cookies. Více informací zde. OK

Mohu být těhotná i přes negativní test?

barboranovotna
17. srp 2015
Ahoj devcata, moc se omlouvam za zalozeni temata, kterych je tu mraky, ale chtela jsem odpoved primo na muj dotaz 🙂

18.6. Jsem byla na RCUI kvuli ZT. 15.7. Jsem dostala mesicky. 26.-29.7. jsme s muźem meli nechraneny styk. Od 1.8.-5.8. bylo velmi slabe spineni (nahnedly vytok). 7. a 10.8. Jsem byla na odberech a oba testy byly negativni a hodnota byla stejna. Ted mam jiz 5 dni zpozdeni + priznaky tehu (unava, nevolnost, bolest v podbrisku) delala jsem si tehu test a byl negativni .. Mohu byt i pres to tehotna? Mohlo byt spineni nidacni krvaceni nebo je hloupost takhle dlouhe? Kdyz pujdu na krev zitra melo by byt uz 100% videt? Diky moc za odpovedi 🙂
kajka93
18. srp 2015
Ahojky, myslím si že se s opravdu velkou pravděpodobností o těhotenství jednat nebude 😞 já jsem se ocitla v podobné situaci. Ne uplně ale z části ano. MS mi meškala 8 dní na TT jsem měla nepatrné dušíky, na gyndě mi dr. řekl že vidí nějaký maličký váček že by se mohlo jednat o těhu ale pro jistotu mě poslal na krev (to bylo asi 3 den meškání MS) Krevní testy byly negativní a asi po 10 dnech meškání jsem MS dostala. Z toho v mé reakci plyne že bych věřila těm krevním testům a nedělala si zbytečné naděje. 😞 ...
siima12
31. srp 2015
@barboranovotna Ahoj, mě naopak 15.7 skončila. Měla jsem to dostat 15 až 17.8. Ale furt nic zítra to bude 17 dní co mám spoždění. Tak nevím :/

Sem začni psát odpověď...

Odešli