Mohu být těhotná i přes negativní test?

barboranovotna
17. srp 2015

Ahoj devcata, moc se omlouvam za zalozeni temata, kterych je tu mraky, ale chtela jsem odpoved primo na muj dotaz 🙂

18.6. Jsem byla na RCUI kvuli ZT. 15.7. Jsem dostala mesicky. 26.-29.7. jsme s muźem meli nechraneny styk. Od 1.8.-5.8. bylo velmi slabe spineni (nahnedly vytok). 7. a 10.8. Jsem byla na odberech a oba testy byly negativni a hodnota byla stejna. Ted mam jiz 5 dni zpozdeni + priznaky tehu (unava, nevolnost, bolest v podbrisku) delala jsem si tehu test a byl negativni .. Mohu byt i pres to tehotna? Mohlo byt spineni nidacni krvaceni nebo je hloupost takhle dlouhe? Kdyz pujdu na krev zitra melo by byt uz 100% videt? Diky moc za odpovedi 🙂

kajka93
18. srp 2015

Ahojky, myslím si že se s opravdu velkou pravděpodobností o těhotenství jednat nebude ☹ já jsem se ocitla v podobné situaci. Ne uplně ale z části ano. MS mi meškala 8 dní na TT jsem měla nepatrné dušíky, na gyndě mi dr. řekl že vidí nějaký maličký váček že by se mohlo jednat o těhu ale pro jistotu mě poslal na krev (to bylo asi 3 den meškání MS) Krevní testy byly negativní a asi po 10 dnech meškání jsem MS dostala. Z toho v mé reakci plyne že bych věřila těm krevním testům a nedělala si zbytečné naděje. ☹ ...

siima12
31. srp 2015

@barboranovotna Ahoj, mě naopak 15.7 skončila. Měla jsem to dostat 15 až 17.8. Ale furt nic zítra to bude 17 dní co mám spoždění. Tak nevím :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru