Mohla bych být těhotná?

elenes
8. říj 2015

Dobrý den,
potřebuji poradit.. Bude mi 25 let, s přítelem jsme měli nechráněný pohlavní styk, 8 měsíců neberu antikoncepci. Spali jsme spolu 4 dny před mou ms 21.9., a 22.9., vždy se do mě udělal, (ms 25.9.) byla jen krátká 2 dny, 2 dny nic a poté hnědá ms, pár flíčků, asi 2-3 dny. (nikdy jsem to tak neměla). Začala mě bolet záda - hlavně ta záda a tlak v břiše. (Ale myslím si, že jsem si to možná vsugerovala). Teď jsme spolu spali před 2 dny znovu nechráněný sex, kdy se do mě také udělal, jakou mám možnost, že jsem v tom? Neměřila jsem bazální teplotu, ale podle int. kalkulačky mám mít ovulaci zítra. Nemám úplně pravidelnou ms, ale katastrofa to také není (28-30). Dělala jsem si těhotenský test včera, byl negativní, na druhou stranu jsem četla, že u většiny žen se // ukazují až 3-4 týden po (úspěšné) souloži.
Děkuji moc za rady. 🙂

samernait
8. říj 2015

Ahoj tehotna byt muzes presne takhle jsem zjistila moje tehotenstvi. Menstruaci jsem mela 2 dny a pak jen spineni. Na tt jsem mela slaboulinkou carku a dr me poslala do nemocnice na podezdreni na mimodelozni tehu. A vse je ok a ted mam 10m dceru

elenes
autor
8. říj 2015

@samernait Tak to je krásné. 🙂 Po jaké době se Ti objevila čárka? Já jak si dělala test včera, vyšel, jak jsem psala negativní, je to 15 dní a většina lidí mi řekla, že je to brzy. A včera jsem udělala jednu asi blbost, antikoncepci neberu, ale zbytek prášků jsem měla v pixle od vitamínů a ráno jsem si omylem vzala z té pixli jeden prášek, pak jsem je hned raději vyhodila. Nemůže to mít vliv na plod, pokud bych opravdu byla těhotná?

samernait
8. říj 2015

No carka se mi objevila slaboucka a tak jsem bezela pro ten digitalni tt a ta, se mi obevilo 1-2 tyden tehotenstvi. No zalezi jaky jsi pouzila test ty. Nektery ti to tak brzo neukazou. Muzu doporucit ten digitalni stoji cca 200 ale je spolehlivej vic.

samernait
8. říj 2015

A co se tyce ty antikoncepce,nemej strach to nic neudela

elenes
autor
8. říj 2015

Já jsem si koupila mamatest.

samernait
8. říj 2015

Tak jeste tyden pockej a zkus ho znova. Ale radeji si dojdi k dr a a rekni ji ze si rtrochu krvacela a ona pozna jestli se tvy telo pripravuje na tehu. Nejspis nic nepujde videt ale posle te na odbery krve kvuli hcg hormonu a to ti budou hlidat. Jde o to aby se vyloucilo mimodelozni

elenes
autor
9. říj 2015

Dnes se tam objednám, děkuji moc. No, uvidíme, snad vše dopadne dobře, přála bych si dítě. No, slyšela jsem, že ty digitální jsou spolehlivý... 🙂 Tak uvidíme, co mi řeknou na gynekologii. Kdybych tedy byla z toho minulého, tak by to poznal po víc, jak 17 dnech?
@samernait

pety91
9. říj 2015

já bych si dělala test až v době očekávané mestruace, jinak to stejně nemá význam.

elenes
autor
9. říj 2015

@pety91 Rozumím, také mi říkal každý, ale jsem od dětství zvědavá. 😀 Nebolí mě ani tak prsa, ale neskutečně záda - v kříži.. A dle těch příznaků, co jsem mluvila s kamarádkami, které už děti mají, mi řekli, že je poměrně velká pravděpodobnost, že bych mohla být... 😅

samernait
9. říj 2015

Tak drzim palecky at vse dobre dopadne. Tak snad to budes mit jako ja . Dej vedet jak jsi dopadla

majaaa82
9. říj 2015

@elenes V kříži mě bolelo v úterý. Ale úplně krutě, nemohla jsem se hnout. přitom jsem nedělala nic náročného, proč by to mělo bolet... Ale na ty příznaky pozor, jak ji možná viděla, dopoledne jsem tu řešila dvě čáry na testu a nemám ani jeden příznak. Prsa normál, břicho pobolívá standardně, mám to dnes či zítra dostat (snad už nedostanu), žádná kovová chuť v puse, prostě vše úplně v normě.

tomasova123
9. říj 2015

Dobry den uz 35 den citim jako tehotna dokonce sem mela jen dva dny ms a dnes mi rekli na ginekologii ze nic tam neni ze nejsem ze aai nejaka porucha.ani nevzal krev ani moc spravne by to meli resit co to teda je bricho mam nafoukle a citim ze neco v brisku roste test sem si skousela a nejsem jak to mam resit kdyz mi tam nepomohli a ni neporadili co dal to jako budu dalsi mesic pocitovat to stejne ako ted? To je nenormalni 🙂 ☹

majaaa82
9. říj 2015

@tomasova123 Ahojky, pokud máš test negativní a dr. nic neviděl, tak asi těhotná nejsi. Počkej pár dní, zkus test pro jistotu znovu. Pokud bude zas negativní, počkej na ovulaci a zkuste to znovu 🙂

tomasova123
9. říj 2015

Kdyz ale rekl ze to je vada tak jak mam resit.ma to cenu delat dalsim tenhle doktor pri prvnim tehotenstvivtaky rekl ze tam nic neni tak sem si vyzadala ultrazvuk a vysetreni celkove.to jako krev moc a tak a nakonec sem zjistila od jine doktorky ze sem nesic tak nevim jestli mu mam verit

majaaa82
9. říj 2015

@tomasova123 Nevím, zkus si zajít třeba na nejbližší polikliniku, případně do nemocnice na gynekologickou ambulanci. Tam tě vezmou určitě a když jim řekneš, co tě trápí, tak se na tebe podívá jiný doktor.

tomasova123
9. říj 2015

Ja pockam do konce mesice pak zase pujdu a jestli nic nezjisti a to by uz mel tak si zajdu do liberce a necham se odborne vysetrit a toho doktora uz nikdy nechci videt

elenes
autor
9. říj 2015

@majaaa82 Jasné, rozumím. No, uvidíme, nechápu, jak si mám dát pozor na příznaky? Já stále doufám, že je alespoň možnost, abych byla. A určitě dám vědět všem, jak to dopadlo. 🙂

samernait
9. říj 2015

@tomasova123. A nesnazis se mit miminko? Muze to byt vsugerovany tehotestvi
Nekdy se to stava ze se telo zblazni a pripadas si jak tehotna

tomasova123
9. říj 2015

@samernait nesnazim nam je to jeeno jen kdybych nemela ty priznaky tak bych si to nemyslela ze sem asi to je este brzo to poznat

samernait
9. říj 2015

Tak tedy cas ukaze 😉

elenes
autor
9. říj 2015

🙂 Všem přeji, aby to vyšlo, jak chcete. 🙂

elenes
autor
9. říj 2015

@samernait No, jsem zvědavá i na sebe teda. 🙂 Příští týden jdu k doktorovi...

samernait
9. říj 2015

@elenes tak doufam ze to dopadne tak jak si prejes a ty uz naky ditko mas?;

elenes
autor
9. říj 2015

Právě nemám, proto si tahám rozumy o příznacích.. 😀 🙂
@samernait

samernait
9. říj 2015

Aha no priznaky. Tak u me budilo podezreni vzdy to ze me rozbrecel film. U te prvni byl prubeh celkem normalni,jako bolest prsou,zad a hlavne me bolelo bricho jako pri menstruaci. A u te druhe praveze nic krome pocatecniho krvaceni ktery trvalo 2 dny a pak jen spineni

@elenes

elenes
autor
9. říj 2015

@samernait A je možné mít příznaky po 10 dnech, cca? Bolest a pocit nafouklého břicha, pocity na zvracení, hrozná bolest zad - v kříži. A od včera deprese, že je vše v háji a paranoii, to mám tak dva dny z ničeho nic na mě doléhají depky. Momentálně teď mám bolest, jak před menstruací a pocit na zvracení. Začal mi hrozně chutnat rohlík se sýrem a rybízovým džemem, ani nevím, jak mě to napadlo a zvedá se mi žaludek z masa a po snězení kuřecího řízku jsem se málem pozvracela. Ale nemám to každý den, některý den v pohodě a pak zase mám den, kdy mám bolesti a nemůžu nic...

samernait
9. říj 2015

No mozny to je u ty druhy jsem byla tehotna cca 7-8 dni a na digitalnim teste bylo 1-2 tydny. V nemocnici. Mi hlidali hcg a to pry odpovidalo tak cca tydnu tehotenstvi. Tak poradim jeste to ze 2 mozna 3 dny pockej a kup si ten digitalni. Muzu rict ze jsem strasne spokojena a hlavne ukazoval tyden tehotenstvi a zachycuje hcg drive nez ty obycejny tehu testy a na ty nevolnosti a pocity na zvraceni si kup tehotenske lizatka , pry to pomaha

elenes
autor
9. říj 2015

Tak děkuji moc za rady. No, uvidíme, ale snad to vše dopadne dobře. 🙂

samernait
9. říj 2015

Drzim palecky a dej vedet

elenes
autor
9. říj 2015

@samernait Děkuji a určitě dám. 🙂 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru