Špinění po pohlavním styku. Může to být příznak těhotenství?

Zodpovězené
29. říj 2019

Dobrý den,
chci se zeptat, před 14 dny jsem měla MS a předevčírem po pohlavním styku s přítelem jsem slabě krvácela a včera taky to samé. Myslím si, že je to jen špinění, protože celý den nic a po sexu krvácení, a pak přes noc jen špinění. Stalo se mi to i během těch 14 dní - jeden den jen špinění. Měli jsme sex hned po ukončení MS a to jsem ještě spinila. Může to být těhotenství?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nejspolehlivnějsí metodou zjištění těhotenství je provedení těhotenského testu z moči po vynechání menstruace. Dříve jednoznačně zjistit těhotenství nejde.

Pokud by špinění přetrvávalo i v dalším cyklu doporučuji navštívit gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz