Ovulační test. Může ukázat těhotenství?

kok123
16. lis 2019

Ahoj holky, během měsíce jsme s přítelem měli dost pohlavních styků a vždy s vyvrcholením do mě. Ms přišla a však jiná než, kdy jindy. 1. Den dosti slabá a spíše jen hnědý výtok, přes noc a následující den nic až později odpoledne trochu špinění hnědým výtokem a takto i další den. Dnes jsem doma zkusila ovulační test na kterém vidím lehce ducha. Je možný že by ukázal těhotenství jako ten těhotenský test nebo jen značí blížící se ovulaci ?

Děkuji 🙂

petula.bir
16. lis 2019

@kok123
Ahoj, může ale musí byt stejně silná jako kdyby měla značit ovulaci 🙂 LH hormon je v těle celý cyklus 🙂

kok123
autor
16. lis 2019

@petula.bir aha :( me právě po ms když sem dělala se neobjevil na žádném ani duch takže jsem ovu nezjistila. No nevadí dekuji

lachtanice86
16. lis 2019

@kok123 kdyby to bylo těhotenství budou tam jasné dvě čárky, tohle nic neznamená

kok123
autor
16. lis 2019

@lachtanice86 ok díky

leniczka23
17. lis 2019

Be..tohle je naprosto normalni ovulacni test mimo plodne dny..pokud by ukazal tehu (jako ze me neukazal) byla by kontrolni carka stejne silna nebo silnejsi nez testovaci.

petulapal
17. lis 2019

Mě ovu test těhotenství ukázal, ale jak píšou holky kontrolní čárka musí být silnější než testovací. Já to měla takto.

fibikarovic
17. lis 2019

na ovulačním testu by musela byt kontrolní čárka silnější , ale i tam ovulační těhotenství neukázalo. Až TT me to potvrdilo .
Zkoušela jsi těhotenský test ?

kok123
autor
17. lis 2019

@fibikarovic ještě ne. Koupím zítra. Byl to jen takový nápad nic jiného doma nebylo. 🙂 Ale ms byla zvláštní. Mamka měla Ms až do třetího měsíce těhotenství. Tak zítra udělám kdyby nahodou

fibikarovic
17. lis 2019

@kok123 Tehotensky test rozhodne. Mohlo to být cokoli,ale vše dobře dopadne 👍

terezka345
21. lis 2019

Ovulační test zachytí LH hormon v moči. Těhotenský test zachytí hCG hormon v moči. Oba testy jsou stavené na jiný druh hormonu, takže odpověď zní: NE, ovulační test neukáže těhotenství.