Ovulace nebo těhu. Je brzy na příznaky 4 dny od styku?

katanovobran
9. dub 2020

Ahoj holky,
Chci se zeptat,v sobotu sme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk a dneska mě hodně boli bradavky a mám nalita prsa a trosku mě boli v podrbisku.Za 10 dni mám dostat menstruaci která je ale nepravidelná,chci se zeptat je to brzy na příznaky 4 dny od styku ? A je možné aby u ovulace byli takové potíže ? Nebo mě ještě napadl PMS díky za rady hezky den 🤗

katka9184
9. dub 2020

Ahoj, mně bolí prsa i podbřišek při každé ovulaci. Tentokrát ji mám hodně bolestivou, jde mi to až do zad... Takže možné to je, že máš teprve ovulaci nebo pms

katanovobran
autor
9. dub 2020

@katka9184 já sem si to myslela,bavila sem se o tom s mamkou a ta mi řekla ze na těhotenské příznaky po 4 dnech je ještě opravdu brzy takže to zřejmě bude ta ovulace

leniczka23
9. dub 2020

@katanovobran ano je to opravdu nesmysl mit tehotenstke priznaky 4 dny od styku😊

atekram42
9. dub 2020

No, spíš to tak nebude, ale pokud je na to člověk citlivější, tak klidně po 4 dnech příznaky mít může, třeba já to tak měla.

katanovobran
autor
9. dub 2020

@atekram42 a co ste měla konkrétně za příznaky jestli se mužů zeptat ? Mě prsa sami o sobě nebolí ale spis mě boli bradavky,v podbrisku ale jen chvilkami a mám tam takove divné bodani

atekram42
12. dub 2020

@katanovobran no, po těch 4 dnech mi začala strašná únava, změnila se mi kvalita vlasů a měla jsem takový zvláštní pocit. Ostatní příznaky se přidávaly postupně až později, už si ale nepamatuji za jak dlouho...

kristynajanyskova
8. kvě 2020

Ahoj holky.
Chci se zeptat 2. Května jsme s přítelem měli nechráněný pohlavní styk a v tu dobu jsme měla i ovulavi, ale jsem si jistá že se neudělal a nebyl ani mokrý, protože byl ve mě ani ne minutu a asi po 3 dnech mě začali na dotek bolet bradavky a trošičku i palet, jinak mě párkrát málokdy bodne podbřišku, někdy na pravé někdy na levé i uprostřed a čůrat chodím častěji než obvyke mám ale bílý tvarohový výtok a pálí mě pochva dnes je to 6dpo a dělala jsem si test z ranní moci nic ani duch prostě viditelná jedna čárka ms mám mít cca za 13 dní a zatím miminko nechci a docela se bojím a tak se ptám jaký na to máte názor a za li tak brzy mohou být těhu příznaky.

katanovobran
autor
8. kvě 2020

@kristynajanyskova Ahojky,hele z každého nechraneneho styku můžeš byt těhotná ale myslím si ze na tehu příznaky je opravdu brzy mě bradavky boli i 14 dni před MS a myslím ze ostatní mas i dost ve svoji hlavě ničeho se neboj to bude v pohodě 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru