Pohlavní styk před 6 dny, můžu si udělat test?

melmen77
19. led 2015

Ahoj chtela bych se zeptat cca pred 6 dny sme s pritelem meli nechraneny pohlavni styk a ted se bojime ze jsem v tom...uz druhy den mi neni dobre je mi na zvraceni a boli me v podbrisku....myslite ze si muzu udelat test?

andyinka
19. led 2015

Ahoj, test většinou něco ukáže teprve až v době, kdy by měla být MS. Taky je dost nepravděpodobné (ale ne nemožné), že bys takhle brzo pociťovala příznaky těhotenství. Je možné, že sis to vsugerovala nebo to může být i nějaká viróza, kterých teď řádí docela dost. Jinými slovy řečeno - vydrž, jestli nepřijde MS a teprve pak testuj 🙂

dmiska
19. led 2015

To ti nikdo jiný než test a doktor nerekne... Ale spis to bude ze stresu, takhle rychle by asi nevolnosti neprisly...

cukrova_vata
19. led 2015

Test má smysl dělat nejdříve v den vynechání očekávané menstruace. Kdybys udělala test teď, vyšel by ti negativní, protože trvá víc než 6 dní než se těhotenské hormony dostanou do krve.

eloana
19. led 2015

jak pisi holky test ma smysl cca 10-14dni po oplodneni..... driv vyjde maloktere..... muzes pocitovat treba napeti v prsou,ale na nevolnosti je obvykle brzy....takze nezbyvati nic jineho nez pockat...

mandala
19. led 2015

Řekla bych, že je dost brzy na to, aby ti bylo špatně z případného těhu, podle mne je to spíš nějaká viroza.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru