Hnedý výtok po pohlavním styku ve 33. týdnu

lucka028
25. črc 2018

Dobrý den chtěla bych se zeptat,jsem 33 týden a včera jsem měla s partnerem pohlavní styk.po kterým sem pak chvíli krvácela. Pak to přešlo a teď jde ze mě jakoby takový hnědý hlen . Je to normální nebo mám radši navštívit Dr. Děkuji

kejtrin6
25. črc 2018

@lucka028 pravdepodobne odchádza hlenova zatka

lucka028
autor
25. črc 2018

Aha, děkuji tak radši zítra navštívím Dr. Dnes tam bohužel není

pavca1982
25. črc 2018

Mohl zakrvácet po styku jen čípek, ale může se jednat i o část hlenové zátky.Vzhledem ke 33tt.bych určitě navštívila lékaře, aby na čípek koukl.

martaskaaa
25. črc 2018

Mě spíš napadlo, že jestli ten hnědý hlen není "stará krev" + výtok... Já jsem 32tt a ten výtok mám teda velký..a pokud jsi krvácela, tak třeba by to mohly být i zbytky krve, která další den už není červená..... A jinak jsi ok? Nic tě nebolí? Kdyby to byla hlenová zátka, tak ta muže odcházet i několik dní/týdnů před porodem.

kac9
25. črc 2018

Ahoj 🙂 myslím, že to byla hlenová zátka, a neplašila bych, mě odcházela postupně 2 měsíce před porodem 😉

lucka028
autor
25. črc 2018

@martaskaaa nebolí mně nic a jsem v pohodě,tak snad to bude ok 😊

marky180610
30. črc 2018

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s krvácením v těhotenství.Jsem 10 tt a dnes ráno ze me vytekla světle růžová voda,jako většinou když jsem měla dostat ms.Byla jsem u dr ale nic na ulz neviděla,prý je minco v pořádku ale stejně bych byla klidnější kdybych slyšela názor někoho kdo měl něco podobného.Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru