Těhotenství. Je možné, nebo ještě počkat a jít k lékaři?

Zodpovězené
3. kvě 2021

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat. 13. března jsem měla poslední mentruaci a pohlavní styk jsme měli asi 3 - 4 dny po, protože sem měla plodné dny a před třemi dny jsem dělala test a vyšla mi slabá čárka. Opakovala jsem test i dnes a ten mi vyšel negativní.

Tak se chci zeptat, jestli tedy můžu být těhotná, nebo ještě mám počkat? Nebo jít ve čtvrtek k lékaři?

Děkuji

Dobrý den,

pokud Vám vyšel opakovaně těhotenský test negativní, tak je těhotenství vysoce nepravděpodobné.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz