• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství nebo jiný možný problém? MS trvala jen 2 dny

27. srpna 2013 
Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor. 29.července jsem měla s přítelem pohlavní styk a poté jsem dostala menstruaci tak, jak jsem měla, ale místo 4 dní, jak ji obvykle mívám, trvala pouze 2 dny. Poslední týden mám navíc pocit nafouklého břicha a zvětšených prsou. Minulý týden jsem si dělala 2x těhotenský test a pokaždé negativní, dnes jsem zkoušela test znovu a opět negativní. Myslíte si, že i tak bych mohla být těhotná? Nebo by se mohlo jednat o jiný problém, nebo jen zbytečně plaším? :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zkus si najet na těhotenský kalendář a vypočítej si plodné dny, to by mělo hodně napovědět zda je to možné nebo jen planý poplach.... :slight_smile: hodně štěstíčka.... :grinning:
27. srp 2013 ve 13:37  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím,že kdyby jsi byla těhotná test by byl pozitivní.Taky jsem si myslela,že jsem těhotná,bolela mě prsa,nafouklé břicho,náladovost...test mi vždy vyšel negativní a pak se dostavila po týdením spoždění ms,takže jsem prostě těhotná nebyla jen jsem si to vsugerovala a naočkovala si i těhu příznaky :frowning2: Kdyby jsi byla těhotná tak by se ti to na testu ukázalo.Kup si mamatest ten je hodně citlivý a udělěj si ho za týden znovu,pokud budeš těhotná tak se ti to už musí 100% ukázat
27. srp 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menstruace v termínu a negativní těhotenský test? To na těhotenství orpavdu nevypadá...nafouklé břicho je čas od času normální, velikost prsou se taky v průběhu cyklu lehce mění, neplašila bych
27. srp 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud jsi dostala menstruaci a máš neg.testy, tak není co řešit. Zkrácení menstruace může z různých důvodů ať už stres, velké horko, to může být z čehokoliv.....
27. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek