Ovulační a těhotenský test. Byla jste některé těhotná, když Vám vyšel i ovulační test?

kristynapokorna
5. říj 2019

Ahoj holky chci se zeptat předevčírem ráno sem dělala tes ale ovulacni těhu sem neměla ale chci se zeptat vyšel někomu s druhou čárkou sice ne úplně silnou ale mám jí tam ani slabá neni. Dnes sem 13 dno ale nechci ještě dělat těhu počkám. Byla ste některá těhotná když vám vyšel i ovu test? Děkuji za odpověď podle mě by se měla ukázat slaba čárka když je dělaný ráno

hezz17
5. říj 2019

Mě vyšel ovulacni pozitivní. Ale bylo to cca 35.den cyklu.

kristynapokorna
autor
5. říj 2019

@hezz17 já mám teď dva dny do ms test sem dělala když sem měla 4 dny do ms chci počkat a uvidim jen sem četla že ovu test to ukáže dřív

baru7889
5. říj 2019

@kristynapokorna Mně ovu test ukázal těhotenství, cykly jsme měla cca 28-32 dní a ovu test mi vycházel pozitivní od 25DC asi tři dny. Tak jsem potom zkusila těhotenský a bylo to tam 🙂 Takže jestli jsi už 13DPO a ovu test vypadá pozitivní, tak bych už klidně zkusila těhotenský.

kristynapokorna
autor
5. říj 2019

@baru7889 děkuji za odpověď já právě chci počkat bojím se že tam nic nebude

baru7889
5. říj 2019

@kristynapokorna kolikátý jsi DC a kolik dnů ti zbývá do ms? 🙂

kristynapokorna
autor
5. říj 2019

@baru7889 jsem 27DC a 2 dny do ms mám mít 7.10

baru7889
6. říj 2019

@kristynapokorna Tak ho zítra už určitě zkus, pokud to nedostaneš a dej určitě vědět 😊

kristynapokorna
autor
6. říj 2019

@baru7889 určitě dam vědět chci se zeptat nevíte jaký má být čípek před ms?

kristynapokorna
autor
7. říj 2019

@baru7889 holky tak asi nic ani duch tam není ale ms zatím nikde

marketanova
8. říj 2019

Dobrý den, myslím si, že jsou spolehlivé, jen kamarádce se nedaří((((

baru7889
8. říj 2019

@kristynapokorna zkus zítra znova 🙂 nebo už dorazila ms? 😏

kristynapokorna
autor
9. říj 2019

@baru7889 ms pořád nikde 🙈 ani bolesti tak uvidim no mám výtok ale jinak nic

baru7889
9. říj 2019

@kristynapokorna a už jsi zkoušela dneska test? 😊 moc držím palce ✊

kristynapokorna
autor
9. říj 2019

@baru7889 zatím ne chci počkat zkoumán pořád čípek ale nevim jestli je to 100% mám ho dal tvrdej a menší podle mě a je uzavřenej

jako_mala_holka
9. říj 2019

Ahoj, mně vyšel ovulační test pozitivní, když mi vyšel pozitivní i těhotenský... a byl pozitivní tím způsobem, že byla testovací čárka silnější než kontrolní (já to tak tedy mívám i při ovulaci)... zkoušela jsem to jen tak, jestli to tak fakt je, a ono jo... moc jsem tomu nevěřila 🙂

kristynapokorna
autor
9. říj 2019

@jako_mala_holka děkuji za odpověď zatím ani ms nedorazila noo

jako_mala_holka
9. říj 2019

hele a máš pravidelné cykly? protože se mohla opozdit ovulace a díky tomu i ms...

kristynapokorna
autor
9. říj 2019

@jako_mala_holka právě že tak nějak joo když už tak to mám o den dva dřív .. nikdy ne dýl

kristynapokorna
autor
9. říj 2019

@jako_mala_holka ale právě že nemám ani bolesti nějaký jako před ms .. to mi přijde divný .. a bolelo mě břicho 2 a 3 ale nedostala sem to myslela sem že ms přijde dřív no a ovulaci sem možná měla dýl noo čípek sem měla otevrenej asi 24

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru