Zánět moč.měchýře, antibiotika, bolest břicha - opožděná ms, test negativní. Mohu být těhotná?

Zodpovězené
5. kvě 2021

Dobrý večer,

21.1. 2021 jsem měla MS cyklus 29 dní. 30.1. 2021 jsem měla zánět močového měchýře, další MS měla přijít 17.2. 2021 a stále nikde, břicho bolí už od 16.2. jako u přicházející MS.

Může být možné, že se zpozdila, že jsem měla ten zánět a brala antibiotika?

Jinak test 20.2. byl negativní. Může se stát, že těhotenský test ještě ukáže dvě čárky?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v případě opoždění menzes o cca 1 týden by již těhotenský test z moči měl ukázat, zda se jedná o těhotenství či nikoliv. V případě, že menzes do 1 týdne nepřijdou, je vhodné test znovu zopakovat.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz