Mohu byt těhotná?

md21
21. led 2020

Ahoj, mam normalne pravidelnou mMS, cyklus 28 dni, posledni MS byla 13.12. Pět dni... Dalsi jsem mela dostat 14.1.,ten den jsme meli nechráněný sex, a MS se zpozdila 3 dny, byla jina nez obvykle, a trvala misto peti dni jen dva a ted slabe spinim. Do prosince jsem brala duphaston... Testovala jsem toho 14.kdyz ms neprisla a test bily. Mohu byt těhotná? Udelam si ráno dalsi test, ale je mozne, ze by ta ms nebyla ms ale ze by se telo cistilo? Plodné dny jsem mela kolem 26.prosince a to jsme tez meli samozřejmě nechráněný sex.. Dekuji za odpovedi.

klaudi00
21. led 2020

Ahoj, no já si myslím že možný je všechno pokud máte nechráněný sex a víte že jste měla plodné dny 😀zkuste zítra testík a dejte vědět ♥️ ať je výsledek takový jaký si přejete 🌹

sudylichozrout
21. led 2020

@md21 To je porad dokola. My to vedet nemuzeme. Udelej si test a uvidis. Vse hno ostatni jsou jen zbytecne spekulace.

leniczka23
21. led 2020

Ano, pokud soulozite, muzes byt tehotna.

jjasmina
21. led 2020

@leniczka23 velmi trefné 😅

valerienatalie7
21. led 2020

Dobrý den je tu někdo kdo mi poradí ? :D

valerienatalie7
21. led 2020

@jjasmina dobrý den. Jsem tu nový člen mám dotaz poradí někdo ? :d

rebe
21. led 2020

@valerienatalie7 Pokud chceš radu, je vhodné vložit dotaz 😀

jjasmina
21. led 2020

@valerienatalie7 bylo by vhodné se asi zeptat..

valerienatalie7
21. led 2020

1.12.2019 jsem měla menstruaci celej prosinec jsem ale s přítelem neměla nic jelikož pracuje v zahraničí na túry a byl tam tedy celý měsíc
Takže další ms tedy 1.1.2020 bych měla dostat ms maximálně o dva tři dny později jenže nedorazila přítel tedy 4teho 5teho a 6teho to prostě udělal do mě takže tedy před tou ms která prostě do dneška nedorazila .. je možné že bych byla těhotná? Test jsem dělala ale negativní asi je brzo nebo za jak dlouho zkusit ? Dr.ma teď dovolenou proto se ptám tady .. bohužel své plodné dny neznám :D
A poslední otázka je ta že kdybych byla těhotná je automaticky císař ? Když mám za sebou už dva ? Děkuji a omlouvám se za Roman :D

valerienatalie7
21. led 2020

@jjasmina omlouvám se už jsem vložila :D

valerienatalie7
21. led 2020

@rebe také se omlouvám už jsem vložila 😀

jjasmina
21. led 2020

@valerienatalie7 Možná ste se neměla radši ani ptát a dal to komentovat ani nebudu...

valerienatalie7
Autor odpověď smazal
Zobraz
valerienatalie7
21. led 2020

@jjasmina já se ptala slušně vy nemusíte hned být tak rychlá.. nic špatného sem nenapsala

makra1988
21. led 2020

@valerienatalie7 nemusíte se certit, ale to je opravdu perlička za perličkou s těmi dotazy, můžu být těhotná???
Máte doma dvě děti, takže víte, že děti čáp nenosí 😁pokud jste měla sex, těhotná být můžete a víte, že k doktorovi se taky nebeha hned po vynechání menstruace. Pokud jste být těhotná nechtěla, víte co....... Když jste měla první dítě císařem, proč vám druhé taky brali císařem? Byla jste u toho všeho přítomna 😁😁

Já mám mám pocit, že těmito dotazy už si tu někdo dělá srandy s ostatních, ale vždy pobaví. Gut job!!!!

valerienatalie7
21. led 2020

@makra1988 já se ptala slušně tak stačí odpovědět taky v normálu a nebo nemusíte vůbec
A jeden cisarak mám kvůli úzké pánvi a druhý že měla dcera omotanou p.snuru kolem krku
Určitě vím že čáp nenosí děti ale bohužel sem vždy otěhotněla jinak a teď bohužel před tou ms proto se ptám protože se mi to ještě nestalo .a taky se ptám kvůli tomu že má paní Dr dovolenou
A určitě se tu každý druhý člověk snad může zeptat na cokoliv od toho ta skupina snad je ne ? No nic přeji krásný večer

makra1988
22. led 2020

@valerienatalie7 je 22.1.2020, pokud jste již nedostala menstruaci a udělala si těhotenský test a byl pozitivní, nejspíš už těhotná jste a to vám moc gratuluji 😉a jasnacka také využívám tuto skupinu na dotazy, ale na na takove, na které mi dokáže odpovědět doktor nebo jednoduše zjistím sama.

valerienatalie7
22. led 2020

@makra1988 ms pořád nedorazila test negativní myslím si že je to asi brzo těch 14dni na test ale každý to má jinak mno.. prý je nejlepší test udělat další měsíc kdy by měla přijít další ms
Já jen chtěla vědět jestli se takle dá otěhotnět před tou ms ..

klaudi00
22. led 2020

@valerienatalie7 nechci být zlá nebo takhle, ale na testu už by se vám něco ukázalo si myslím no, každý to nemá stejně. Možná máte jen něco s cyklem 🤔 netestujte už a počkejte jestli dorazí ms a když ne zajděte si k lékaři

valerienatalie7
22. led 2020

@klaudi00 no tak když nedorazí ms tak určitě půjdu k Dr .. akorát teď má dovolenou proto jsem zkusila se zeptat tady
Ale dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru