Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohu být těhotná? Jaká je pravděpodobnost?

alenamlecna
16. pro 2015

Dobrý den, chci se zeptat na pravděpodobnost těhotenství. S přítelem jsme měli nechráněný pohlavní styk 27.11. (Dva dny před mou ovulací) Pohlavní styk trval poměrně dlouho, nic méně - můj přítel se neudělal. Navíc má přítel od lékařů potvrzené, že jeho "úspěšnost početí" je pouze 30%. Dnes mám 28 den od poslední menstruace. Obvykle to dostávám za 26 dní, nejpozději za 27. Necítím ani žádné příznaky přicházející menstruace. Dnes jsem si koupila a provedla těhotenský test a objevila se mi čistá jedna čárka.(ani náznak dvou, žádné zbarvení okolo,prostě pouze jedna čistá čárka) Test zopakuji pravděpodobně v pátek ráno. Myslíte si, že mohu být těhotná? Nebo má na menstruaci vliv i to, že mám pravděpodobně lehký zánět močového měchýře? Děkuji za odpověď. Alena

lawazzaa
16. pro 2015

Ahoj no pokud se přítel neudělal a neměli jste sex před tím - možnost, že v trubici zůstane sperma z předchozího styku, je podle možnost, že si těhotná nulová ( pokud jste se zbylé dny chránili) posunutí menstruace může být z různých příčin ( jak píšeš zánět močáku, stres atd)

renmilka
16. pro 2015

@alenamlecna Pravděpodobně není extra joo veliká, ale vyloučit také nelze, holt testovat....

renmilka
16. pro 2015

K tématu i já: Mám pravidelný cyklus a to i v normě(27-36=to opravdu maximálně pěkných pár let a vždy dopoledne MS přišla!), jinak ovulacni testy mi vycházely září, říjen pozitivní, na cysty netrpim...proto jsem byla rozhodnutá s přítelem po Novém roce na spermiogram, jelikoz se nam delsi dobu nedari, před měsícem a půl nasadil Selen Zinek forte z Dr. Maxe....No a moje poslední MS byla 7.11., ovulaci jsem poté odhadovala jako při 29 dlouhem cyklu, jelikož dva měsíce předtím byl takto dlouhý, takže jsme se snažili 20-22.11 záměrně..... Samozřejmě mohla být ovu později a také pak pravidelně něco proběhlo...😜 No a dnes jsem 40.DC a MS nikde, před dvěma dny byl TT ještě zjevně negativní, teď zatím doma TT nemám a ani nelpim na tom je teď někde rychle shánět 😅 Jestli MS do konce týdne nedorazí, někam se pro ne vydam...jediné co jsem zkusila, tak že srandy ovutest, jelikož je hCG také schopný prý detekovat, predevcirem tak 50/50 a dnes a včera už slabší....pokud bych tedy měla počítat minimum, bylo by to čtyři dny zpoždění... Co myslíte, je to šance na tehu nebo mám počítat s výjimečnou ,,poruchou,, Mimochodem břicho občas lehounce cítím, jak před MS, ale pořad holt nic😮

Sem začni psát odpověď...

Odešli