Mohu být těhotná? Jaká je pravděpodobnost?

alenamlecna
16. pro 2015

Dobrý den, chci se zeptat na pravděpodobnost těhotenství. S přítelem jsme měli nechráněný pohlavní styk 27.11. (Dva dny před mou ovulací) Pohlavní styk trval poměrně dlouho, nic méně - můj přítel se neudělal. Navíc má přítel od lékařů potvrzené, že jeho "úspěšnost početí" je pouze 30%. Dnes mám 28 den od poslední menstruace. Obvykle to dostávám za 26 dní, nejpozději za 27. Necítím ani žádné příznaky přicházející menstruace. Dnes jsem si koupila a provedla těhotenský test a objevila se mi čistá jedna čárka.(ani náznak dvou, žádné zbarvení okolo,prostě pouze jedna čistá čárka) Test zopakuji pravděpodobně v pátek ráno. Myslíte si, že mohu být těhotná? Nebo má na menstruaci vliv i to, že mám pravděpodobně lehký zánět močového měchýře? Děkuji za odpověď. Alena

lawazzaa
16. pro 2015

Ahoj no pokud se přítel neudělal a neměli jste sex před tím - možnost, že v trubici zůstane sperma z předchozího styku, je podle možnost, že si těhotná nulová ( pokud jste se zbylé dny chránili) posunutí menstruace může být z různých příčin ( jak píšeš zánět močáku, stres atd)

renmilka
16. pro 2015

@alenamlecna Pravděpodobně není extra joo veliká, ale vyloučit také nelze, holt testovat....

renmilka
16. pro 2015

K tématu i já: Mám pravidelný cyklus a to i v normě(27-36=to opravdu maximálně pěkných pár let a vždy dopoledne MS přišla!), jinak ovulacni testy mi vycházely září, říjen pozitivní, na cysty netrpim...proto jsem byla rozhodnutá s přítelem po Novém roce na spermiogram, jelikoz se nam delsi dobu nedari, před měsícem a půl nasadil Selen Zinek forte z Dr. Maxe....No a moje poslední MS byla 7.11., ovulaci jsem poté odhadovala jako při 29 dlouhem cyklu, jelikož dva měsíce předtím byl takto dlouhý, takže jsme se snažili 20-22.11 záměrně..... Samozřejmě mohla být ovu později a také pak pravidelně něco proběhlo...😜 No a dnes jsem 40.DC a MS nikde, před dvěma dny byl TT ještě zjevně negativní, teď zatím doma TT nemám a ani nelpim na tom je teď někde rychle shánět 😅 Jestli MS do konce týdne nedorazí, někam se pro ne vydam...jediné co jsem zkusila, tak že srandy ovutest, jelikož je hCG také schopný prý detekovat, predevcirem tak 50/50 a dnes a včera už slabší....pokud bych tedy měla počítat minimum, bylo by to čtyři dny zpoždění... Co myslíte, je to šance na tehu nebo mám počítat s výjimečnou ,,poruchou,, Mimochodem břicho občas lehounce cítím, jak před MS, ale pořad holt nic😮

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru