Mohu být těhotná?

tereza871
7. pro 2020

Dobry den, pred tremi tydny jsem mela svuj prvni pohlavni styk, byl chraneny kondomem, ale byl v dobe ovulace, od te doby se bojim, ze otehotnim, mam 5 dni zpozdeni menstruace a bojim se jeste vic navic mam kovovou chut coz je podle vseho priznak tehotenstvi. Mohu byt tehotna? Jak velka je pravdepodobnost, ze otehotnim pri svem poprve a jeste, kdyz byl chraneny?😫

bublinkakocicka
7. pro 2020

Co tak zlusit test

ema90
7. pro 2020

@tereza871 🤦🏼‍♀️
Co takhle si udelat test? My tu nejsme vedmy 🙂
Nicmene je hrozne super, jak presne vis, kdy ovulujes a presto mas tedy styk a nasledne si vystrasena tehotenstvim 🤦🏼‍♀️
Nicmene pokud nebyl kondom vadny, tehotna nebudes.
A se zpozdenou ms si zajdi na gyndu.

tereza871
autor
7. pro 2020

@ema90 Test si jdu koupit zitra, bydlim na vesnici kde je jen maly obchod s potravinama takze si jen tak pro test dojit nemuzu🙂 A nevedela jsem kdy mam ovulaci, menstruacni kalendar jsem si stahla az po pohlavnim styku.

keksik002
7. pro 2020

@tereza871 ahoj, určitě test.. Jinak po prvním sexu jsem mela taky trochu zpozdenou ms. 🙂 btw kolik ti je?

tereza871
autor
7. pro 2020

@keksik002 pro ten si jdu zitra, 17

veroniqess
7. pro 2020

Neplašila bych, pokud kondom nepraskl, pravděpodobnost je velmi malá. Když se člověk boji, vidí příznaky všude

amazonkajanik
7. pro 2020

@tereza871 udělej si pro klid duše test a kdyby ms stále nepřicházela,tak na gyndu. A jinak,palec nahoru,žes vydržela do 17. Dnes je to snad už výjimka 😉👍

nikolite
7. pro 2020

Pokud kondom nepraskl a byl použit správné je těhotenství velmi nepravděpodobné , ale ne nemožné .... Nejspíš jen panikaříš. Test si určitě projistotu udělej hned jak to půjde 🙂

tereza871
autor
7. pro 2020

@amazonkajanik Udelam, dekuju

levandule_k
7. pro 2020

@tereza871 Ovulace se nedá určit dle kalendáře, ženské tělo není stroj. Dle kalendáře je to jen orientační, abys věděla, kdy máš ovulaci, musela by sis pravidelně měřit bazální teplotu. 😉

rejalin
7. pro 2020

Vše již bylo řečeno výše, ale pro uklidnění.. když jsem začala sexuálně žít (s ochranou samozřejmě) tak jsem na první MS čekala trochu napjatě a ta mrcha měla tenkrát asi tři týdny zpoždění 🤦. Já na nervy, přítel na nervy.. a pak přítel na víkend odjel, já si dala dámskou jízdu s holkama, zapomněla na starosti.. a ráno jsem se už probudila menstruující (chvilka oslav, úklid nicmoc no 😁).. nicméně do dneška si myslím, že to bylo hlavně z těch nervů 🙃

tereza871
autor
7. pro 2020

@rejalin A tehotensky test jste si delala?

rejalin
7. pro 2020

@tereza871 dělala, byl negativní. Jako dneska bych šla v takovém případě na gyndu, ale tenkrát jsem byla ještě pubertální pako, takže jsem se raději v tom plácala sama 🤦😁

tereza871
autor
7. pro 2020

@rejalin No ja pockam co ukaze test, kdyz bude negativni tak budu vic v klidu a kdyz bude pozitivni tak pujdu k doktorovi, ale jsem ted trochu klidnejsi, dekuju.

rejalin
7. pro 2020

@tereza871 držím palce 🙂

keksik002
7. pro 2020

@tereza871 drzim palce, jen podotknu.. Svet se s pozitivnim testem nehrouti.. ;) ale s nejvetsi pravděpodobností si myslim ze tehotna nejsi

tereza871
autor
9. pro 2020

@keksik002 dekuju moc, nakonec jsem menstruaci dostala takze nejspis tehotna nejsem😄

keksik002
9. pro 2020

@tereza871 myslím si, že je to rozházené tim prvnim sexem a stresem kolem 🙂

Taky jsem to tak měla, i doktor mi to pak rikal.. Pamatuju si to, pac to neni tak dlouho :D

tereza871
autor
9. pro 2020

@keksik002 Tak to jo, kazdopadne pristi tyden pujdu za doktorem a zacnu brat antikoncepci at uz se do podobne situace nedostanu. Test byl taky negativni takze to nejspis bylo doopravdy tim stresem🙂

levandule_k
9. pro 2020

@tereza871 Pak pozor na antibiotika a třezalkový čaj, snižují účinek antikoncepce.

keksik002
10. pro 2020

@tereza871 určitě, to je nejlepší 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru