Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mohu být těhotná?

petula1998
30. zář 2018

Ahoj holky, mam na vas takovy dotaz…uz 11 dni mam zpozdenou MS, naposledy byla 22.8 a mela prijit 19.9 a nedorazila…mam bolesti v podbrisku, no spise citim takovy tlak v nem a hrozne me boli zada v oblasti krize, chodim casteji na malou ale minuly tyden tak dva dny kdyz jsem sla na malou bylo to jak u zanetu mocovych cest , do toho mam bily hlenovy vytok , delala jsem si pred 3 dnami test ale ten vysel negativne, vcera vecer jsem vytok mela lehce naruzovely a rano prislo tmave spineni ,myslite ze je moznost ze jsem v tom? Predem vam dekuji za odpovědi

jajyna
30. zář 2018

Nejspíš ano

sudylichozrout
30. zář 2018

@petula1998 no ja nevim, ale pri takovem zpozdeni uz by byl test pozitivni. Tohle mi pripada spis jak nejaka hormonalni nerovnovaha, pripadne infekce, ktera nadelala paseku v cyklu.

petula1998
autor
30. zář 2018

@sudylichozrout infekce snad ne, to bych preci jen mela nejake priznaky , jako treba svedeni,zapachajici vytok nebo hrudkovity vi tak ale to prave nemam...taky me bylo od kamaradek sdeleno ze nee u vsech je hned test pozitivni a trva to dyl..sama nevím, miminko by jsme s pritelem moc chteli ale nechavame tomu volny prubeh...I dnes me bolelo silene v podbrichu ale po tom spineni to smizlo, a ted se mi spineni I zastavilo...

sudylichozrout
30. zář 2018

@petula1998 Infekce se nemusí týkat gynekologie, ale třeba právě i těch močových cest. Já bych ti samozřejmě těhotenství moc přála. Holky, které měly test negativní i po dlouhém zpoždění, měly ten měsíc posunutou ovulaci vůči normálu a otěhotněly později. Takže je možný, že to tak máš i ty. Pokud ale víš, kdy jsi měla plodné dny a měla jsi je jako vždy, tak je problém jinde.

Sem začni psát odpověď...

Odešli