Kandidóza a možné těhotenství. Jak řešit a co mohu brát?

Zodpovězené
27. únor 2023

Dobrý den,

začali jsme se tenhle měsíc snažit o druhé mimčo. V době, kdy byla nejspíš ovulace, jsme měli styk. Nyní jsem 2. dpo a chtěla bych se zeptat, jak mám postupovat, když se mi pořád neustále s partnerem vrací kandidóza a e-coli - potvrzeno několikrát mojí gynekoložkou.

Řešila jsem vždy prášky, ale nevím, co můžu brát teď v možném těhotenství. Budu řešit i s mojí doktorkou. Jinak teď beru i autovakcínu.

Děkuji

Dobrý den,

akutní věci Vám pomůže řešit např. Gynimun rapid (bakterie i kvasinky), preventivně určitě nezapomeňte na doplňování vaginálních kmenů laktobacilů (Gynimun intim, Gynimun trio).

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň