Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Duch na těhotenském testu. Mám to brát s rezervou?

MiminkoMenstruaceOvulaceVysazení antikoncepceTěhotenský testTěhotenstvíBolest v podbřiškuVaginální výtok
anet_98
20. únor 2020

Zdravím všechny! Asi znáte takový ten pocit, když tušíte, že se něco v těle děje, ale pořád si namlouváte, že to je pouze vsugerované a je to ve vaší hlavě.
U mě to bylo takto: O miminku jsme začali přemýšlet, ale jelikož si hledáme bydlení, tak těhotenství nepřichází v úvahu. Já jsem chtěla být připravená a tak jsem vysadila antikoncepci, aby se tělo pročistilo od všech hormonů. Dne 24.1.2020 byl počátek první menstruace a 8.2.2020 ovulace, kdy také došlo ke styku.
Po týdnu se mi spustil lehký výtok, který většinou nemívám, ale brala jsem to s rezervou. od 8 DPO (den po ovulaci) se mi začalo zničeho nic navalovat při jízdě v autě a i po jídle a přidala se i bolest v podbříšku.
Jelikož jsem nedočkavý typ ženy, tak hned 11 DPO jsem si ráno udělala test značky Livsane, který se dá udělat 4 dny před očekávanou MS. Nejdříve nic nebylo vidět, ale odpoledne, když jsem test chtěla vyhodit, tak jsem si všimla lehkého ducha (viz foto). Myslela jsem si, že je test vadný a dnes 13 DPO neboli den před mou MS, jsem si udělala LadyMax test a po 3 minutách vylezl duch výraznější.
Otázky tedy zní: Mám brát ducha s rezervou nebo bych opravdu mohla být těhotná? Stalo se to některé z vás také a vyšlo z toho miminko?

vaseli16
20. únor 2020

Tohle uz vypada dobre 😊 samozrejme vzdy je to na zacatku bud a nebo,ale tim bych se nenervovala 😊

vaseli16
20. únor 2020

Ja treba mela prvniho ducha takto(modry test) a ted tu mam 5ti mesicniho syna 😊 zeleny je. Ovulacni....

anet_98
autor
20. únor 2020

@vaseli16 To je skvělě! a kdy si dělala první test? 🙂

vaseli16
20. únor 2020

@anet_98 8dpo...pak uz jen silil 🙂

vaseli16
20. únor 2020

Ve vetsine ty testy z prvopocatku vyblednou po zaschnuti,kdyz se testuje pred MS

anet_98
autor
20. únor 2020

@vaseli16 To je krásná sbírka 😅 😍
Já teď určitě budu dělat den po očekávanou MS a poté 3 dny po MS, tak bych se poté objednala na gyndu! Bojím se ale, aby to nespláchla MS mamce se to stalo také ☹

lucca0
20. únor 2020

Uolne prvni je 10dpo.. 4dny pred MS. A ted jsem 15tt. 🙂 Takze budu potichu gratulovat. 🙂

vaseli16
20. únor 2020

@anet_98 ano to se muze stat,ale na to ty vubec nemysli,ver svemu telu a hlavne miminku...nech ho v klidu zavrtat 😊

michelle_01
20. únor 2020

Ano, stalo se mi to taky. Vysadila jsem antikoncepci a nic si od toho neslibovala. Rekla jsem si, ze necham telo pul roku odpocinout, budu se soustredit na stavbu baraku a vybirani zarizeni. Ze nebudu prece litat mezi stavebninama a obchodama s kocarkama. No a dopadlo to tak, ze jsem ve 26 tydnu 😄 Testovala jsem az 14 dni po zpozdeni MS, takze dalnice jako blazen.

veronika_tvrda
20. únor 2020

"Spláchnutí" s ms je úplně běžné, bohužel, ale zkus na to prostě nemyslet. Oplodněné zahnízděné vajíčko v sobě máš, tak držíme palce, ať prosperuje ;)

anet_98
autor
20. únor 2020

@lucca0 Také krásná sbírečka 😍 snažím se na to nemyslet, ale ono je to pro takového nedočkavce, jako jsem já, docela težké 😅
@michelle_01 no, my právě budeme kupovat baráček a nechce se mi jen s břichem sledovat, jak ostatní stěhují a potí se, když já budu stát a dirigovat kam co patří, ale tak stalo se a jak říká přítel - je to osud a nic s tím neudělám 😇

anet_98
autor
20. únor 2020

@veronika_tvrda děkuji moc a jsem na to zvědavá! Určitě bych sem poté vystavila pokračování v testech a další zprávy, jak to pokračuje. Byl by to docela super dárek pro mého tátu k 50tinám 😂

slunickova
20. únor 2020

Ja dnes 12dpo menzes mam dostat v nedeli

anet_98
autor
20. únor 2020

@slunickova No, tak to na tom budeme stejně 😍 Držím palce, ať duch zesílí! 🙂

slunickova
20. únor 2020

@anet_98dekuji snad nam to vyjde obema kdyz budes chtit si napsat tak klidne pisni zpravu

majina89
20. únor 2020

@anet_98 tak to už je v pohodě druha čárka 😊 taky jsem mela takovou, pak silila a bylo z toho těhotenství 😊

aselluska
20. únor 2020

@anet_98 nechtěla jsem se vdávat těhotná, nikdy. Nedařilo se nám otěhotnět. Teď rychle plánujeme svatbu, abych nebyla velryba 😁 Nemá cenu plánovat, kdy chceš aby to přišlo. Když to dlouho nejde, jsi ráda za všechno 😊

anet_98
autor
21. únor 2020

@aselluska to já jsem taky zezacatku říkala že nejdříve svatba a poté mimčo, ale osud si nevybereš a tak se svatbou počkáme 😂😍

slunickova
21. únor 2020

Ja dnes takto 13dpo

anet_98
autor
22. únor 2020

@vaseli16
@lucca0
@michelle_01
@veronika_tvrda
@slunickova
Tak menší aktualizace, dneska jsem dělala test po dni vynecháné MS. Duch zatím sílí a na clearblue testu už mi vyjelo, že jsem a odhat týdnu 😍

vaseli16
22. únor 2020

@anet_98 super tak at je vse v poradku 🍀🍀🍀

anet_98
autor
22. únor 2020

@vaseli16 snad to tak půjde i dál ❤️ v pondělí se budu objednávat k doktorce. Nebo mám počkat na plnou čáru na těhotenském testu? 🤔

vaseli16
22. únor 2020

@anet_98 zavolej a ona te objedna vetsinou objednavaji po 6tt aby bylo uz videt srdicko

lucca0
23. únor 2020

@anet_98 krasna zprava.! Tak at je vse jak ma. ♥️

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru