Snaha o miminko po porodu a špinění před menstruací. Co s tím?

Zodpovězené
24. srp 2019

Dobrý den,

je mi 36 a snažíme se o třetí mimi.

Jsem půl roku po porodu a dva roky po konizaci. Menstruaci jsem měla vždy nepravidelnou, spíše delší rozestupy, teď to mezi menstruacemi trvá cca 22 dní a přidalo se špinění asi týden před. Nejdříve jsem jásala, že je to uhnizďování, ale pak jsem si uvědomila, že podobné to bylo před tou konizaci, to jsem špinila, ale více.

Cytologii mám 2, to se prý nijak neřeší, jen hlídá. Doktor má dovolenou a já propadám doma panice. Co s tím?

Děkuji za odpověď!

Dobrý den,

nic dramatického se nejspíš neděje - počkejte, až se Váš doktor vrátí z dovolené a zapracujete na tom.

Přeji Vám hezký zbytek dne.
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň