Svěření syna do péče 3 osoby (prarodičům). Co s tím?

Zodpovězené
19. pro 2019

Dobrý den,

chci se zeptat, na co se mám asi těšit. V květnu mě bývalý přítel vyhodil, nechtěl mi dát syna. Chvíli jsme měli nařízenou střídavou péči. Od září mám syna v péči já s tím, že lichý týden, od středy do neděle, bude u otce. Najednou přišel papír, že je další soud s tím, že si o syna žádají prarodiče. Mam docela strach.

Děkuji

Dobrý den,

soud rozhoduje vždy v nejlepších zájmech dítěte, prověří celou situaci, ale výsledek bohužel není možný nijak předvídat. Vše je v rukou soudu.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Helena Peterová
Odborný poradce
www.vasevyzivne.cz
tel.: 800 400 441