Chce vidět malého každý víkend, syn je kojený

agatkajana
1. lis 2017

Chtěla bych se zeptat bývalý partner nechce být se mnou a s dítětem vyhodil nás a teď máme jít k soudu chce abych dítě měla v péči ale napsal že ho chce každou sobotu a neděli a přitom zrušil se mnou kontakt a malého neviděl už dva měsíce a vůbec se nestaral co mám dělat projde mu to nebo ne a to si i určil hodiny když je kojící malej děkuji poraďte mi a má na mě i právníka

agatkajana
autor
1. lis 2017

Jsem nová a jsem ráda že jste mě přijali k sobě

ldik
1. lis 2017

ahoj, pracovala jsem na opatrovnickem oddeleni u soudu tri roky. Bud v klidu. Do navrhu si muze napsat kdo chce co chce. Muzes tez podat protinavrh a vylicit jak se veci podle tebe maji. Soud bude zkoumat potreby ditete, jak se s nim otec styka ci nestyka, i vsechno ohledne vasich prijmu i vydaju, aby mohl stanovit vyzivne. Pravdepodobne poveri OSPOD, aby se k tobe prisel podivat v jakych podminkach dite zije. Pak bude vypovidat u soudu a soud se ho bude take ptat na nazor jaky styk a vyzivne by bylo vhodne stanovit ve vasem pripade. Kdyby neco, klidme se ptej 😉

tulikiss
1. lis 2017

@agatkajana nepises jak velke dite mate. kojene dite samozrejme nedostane na cely vikend. pokud je dite male tak spis mu soud urcit styk vicekrat za tyden ale jen na par hodin mezi kojenim.

zdenkaell
1. lis 2017

@tulikiss mezi kojenim...to si nedovedu moc dobre predstavit. U nas to teda podle hodinek nefunguje. Vetsinou to je po 3 hodkach, ale taky klidne po dvou nebo po hodine.

blahova_andrea
1. lis 2017

toto mu určitě neprojde. projde mu každý druhý víkend + třeba nějaké dny v týdnu, půlka prázdnin apod. ale dokud je dítě kojené, tak se hledí na blaho dítěte a nelze jej dát pryč na víkend, když se kojí co 3 hodiny. nejdřív se nezajímá vůbec a pak si diktuješ až takto? zřejmě mu nejde o potomka, ale o to, aby trápil tebe ☹

blahova_andrea
1. lis 2017

@zdenkaell u malých dětí to bývá styk prostě za přítomnosti matky, právě kvůli tomu kojení. nebo stylem, že si dítě vezme otec v kočárku na hodinku a půl na procházku a pak ho zas doveze.

marketa11112
1. lis 2017

pokud kojis, musíš to u soudu rict, co tady většinou holky pisou, ma pak otec styk omezeny mezi kojenim a většinou i třeba v jejich pritomnosti.. zalezi jak často kojis ana jakeho soudce narazis. ale nemel by dite dostat na cely vikend, to by ti kojeni prekazil.. ale asi i zalezi jak je dite stare...zda nejaky mesic nebo třeba tri roky...je tu i skupinka maminky samoživitelky, ty ti hodne poradi, mas tam hodne podobných pribehu...
ty u soudu zadej svereni do pece, urceni styku...většinou to byva ob vikend na par hodin ci mezi kojenim apod.., zadej vyživovací castku na dite.. alimenty , ale u dítěte do dvou let i na sebe....
to , ze otec do ted nejevil zajem u soudu uved, ale asi to muze i nemusi mit vliv.. pripada mi ted, ze tatinkove mivaji prava, maminky jen povinnosti...

jinak třeba muj bratr nejdříve dochazel za miminem domu.. ve stredu rano na dve hodiny , pak v sobotu a v nedeli o vikendu také..ob vikend.... pak dostal navíc kluka na sobotu a nedeli odpoledne.. ob vikend...to bylo asi od roka apul... ted malému byli tri roky a bude ho mit ob vikend od patku do nedele u sebe a ve stredu přes noc na čtvrtek , povede ho rano do skolky.....pak uz zalezi na domluve.. .... ma ho třeba dnes cely den, protože jeho mama potrebovala se starsim klukem jet pryc na nejake vysetreni, tak si bracha vzal volno a hlida....

agatkajana
autor
13. lis 2017

No ale sním není domluva a malému je 4mesice a nikdy ho pořádně nehledal a skoro tři měsíce neviděl a není se mnou v kontaktu a stále kojím

agatkajana
autor
13. lis 2017

@blahova_andrea o to nemá zájem ho vozit u mě v kočárku a chce ho odvádět za jeho mámou on by se jinak nestaral jen to že ho chce ona neviděl ho skoro tři měsíce

agatkajana
autor
13. lis 2017

@blahova_andrea ano chce jen mě trápit abych přišla o mléko a abych malého nekojila jeho máma mi ho chtěla odstavit od kojení

agatkajana
autor
13. lis 2017

@ldik děkuji socialka byla u mě a mám vše v pořádku a malého neviděl už skoro tři měsíce a neplatí mi na něj a vědí že nás i vyhodil on by neměl zájem jen jeho matka a hlavně bere neurol ve větším množství a z ničím se nelíbí dávala mu to jeho máma a ještě se ke všemu pozkozoval a vozila jsem ho na pohotovost a není se mnou v kontaktu

blahova_andrea
13. lis 2017

@agatkajana pak nemá šanci s tímto u soudu uspět. ničeho bych se nebála.

agatkajana
autor
14. lis 2017

Dekuji

agatkajana
autor
24. lis 2017

Ahoj holky chtěla bych se vás zeptat v pondělí jsem byla na policii že mi bývalý neplatí na ruku výživné na dítě a měla jsem mu i napsat mi tam říkali a nějak nereaguje myslíte že se lek a nechá vše na soudu který budem mýt v úterý. Hlavně napsal že peníze bude dávat k rukám matky a už jsem tři měsíce od něj nic nedostala poraďte mi prosím. Socialka mi řekla ať ho udam a tam mi řekli až za 4mesice a bere se to hned od 1.9. Do 1.12.nebo až v lednu děkuji