Batole a život okolo, když není hlídání. Jak to udělat, když je dítě dlouhodobě s přestávkami nemocné a nikam nemůžete?

Zodpovězené
15. dub 2022

Dobrý den,

ráda bych si s někým popovídala... Jak to udělat, když je dítě dlouhodobě s přestávkami nemocné a nikam nemůžete?

Hlídání v rodině není atd... Někdy je to na hlavu.

Děkuji

Hezký den, milá,

joj, to není příjemná situace. Pro bližší radu bych potřebovala více indicií.
Jak staré je dítko, jak moc je nemocné, zda si může hrát nebo má třeba horečky atd.
Jak to máte s tatínkem, zda občas hlídá, atd.

Takže mohu jen obecně napsat nějaké základní věci, ale pro podrobnější inspiraci, bych s Tebou potřebovala mluvit a vše tohle zjistit. Budeš-li tedy chtít, můžeme se spolu potkat osobně a projít podrobnosti a hledat způsob, jak najít příčinu.

Nicméně obecně:
První, co mě napadlo čistě prakticky podívat se na to, jak pomoci k tomu, aby tolik nemocné nebylo. Nevím, s jakou nemocí je doma, takže nemůžu určit, jestli je to reálné či nikoli, každopádně bych se podívala na nějaké přírodní vitamíny, které by posílily imunitu.

Jinak je nemoc většinou signál, aby se zpomalilo. U dětí to nemusí být vždy jejich zpomalení, ale zpomalení celkové.

Opatruj se❤️ a těším se, že se ozveš.

Zuzka Janešíková
autorka projektu Životem s dětmi
web: www.zivotemsdetmi.cz
facebook: Životem s dětmi - sdílení rodičů