Pálení v oblasti stydké spony. Jak tuto bolest odstranit?

Zodpovězené
20. pro 2018

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, jak na bolesti v oblasti stydké spony? Prvních pár týdnů to byla tupá bolest, tak jsem se zaměřila více na to omezit jednostranné pozice a vše dělat pokud možno bez přenášení váhy z jedné nohy na druhou a bolest ustoupila a změnila se v pálení. Největší problém je při spánku, kdy dokážu spát jen na boku a tahle pozice mi tu bolest jen zhoršuje. 😞

Máte nějaký tip jak si ulevit aspoň přes den?
Děkuji.

Dobrý den,

určitě doporučuji začít uvazovat bříško, foto je v minulých odpovědích. Najít si úlevovou pozici na boku, mezi koleny, kotníky a pod bříškem mít ideálně kojící polštář, nebo si vše vypodložit jednotlivými polšáři. Pokud by potíže přetrvávaly, doporučuji navštívit fyzioterapeuta.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová