Bolest stydké kosti/spony. Jak si ulevit a pomoci?

kristynafort
8. zář 2020

Milé ženy, prosím vás o rady a typy, jak alespoň trochu zmírnit bolest stydké kosti? Jsem 33tt a už se to fakt skoro nedá vydržet. Vstát z postele, otočit z boku na bok,.. Pro mě téměř nemožná a šíleně bolestivá záležitost. Ráno téměř bolestí nemůžu chodit. Vždy mě chytne do spodku ostrá bodavá bolest. Už i když večer ležím a nehýbu se, bolest se změní na takové "pálení"
Jak se alespoň trochu ulevit a pomoct? Moc děkuji za rady.

krupka3
9. zář 2020

Radu nemam, soucitim. Posledni tydny se mi ze stejneho duvodu spolu s bolesti beder silene tahly.

leniczka23
9. zář 2020

Bohužel neexistuje nic co by to zmírnilo. Měla jsem taky i chvilku po porodu.

zavodnice
9. zář 2020

Je to problém, já to měla šílený už někdy od 4. nebo 5. měsíce, až jsem téměř přestala chodit. Objednej se na fyzio, asi jako samoplátce, ať ti dají nějaký brzký termín, k někomu, kdo umí metody podle Mojžíšové. Hlavně se nenech odbýt, že je to normální a musíš to vydržet.

koko123
13. zář 2020

Měla jsem to samé přes tím, než jsem zkoncila v nemocnici. Tím nechci strašit! Já tam byla kvůli zvracení a možného předčasného porodu. (Hodně jsem chodila na houby (30tt) tahala těžké košíky, denně cca 5 hodin na houbách a domu jsem už nemohla ani jít jak mě bolela pánev, st. Kost, podbrisek apod. Jak jsem ležela 5 dní v nemocnici, hrozně jsem si odpočinula a opravdu mě vše přestalo bolet. Dnes jsem zase nesla těžkou bednu a zase jsem cítila mírně bolest ve st. Kosti.
Tak doporučuji hodně velký klid, zbytečně nechodit, odpočívat a netahat těžké věci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru