Uléva. Co vám pomohlo od bolesti?

lucinkafialova
28. led 2021

Ahojky holky mam dotaz nebo spise prosim o radu jak si trosku ulevit nebo co vam pomohlo od bolesti jsem 39+1tt ale jsem silene bolava uz na spodek a hlavne zada dnes jsem byla u dr a ta mi rekla ze na porod to vubec nevypada a ze hold si budu muset pockat az do uplneho konce ale ze sama vidí ze jsem unavena ale ja si prijdu jak blbec :( nez se zvednu silene pichlava bolest do spodku a zad do toho kdyz me chytnou poslickove nemuzu se div ani zvednout a jit do sprchy to pak nechci videt porod jak bude probihat toho se silene bojim ze nezvladnu dychani moc vam dekuji za jakou koliv radu ❤

fouskovi
28. led 2021

Me pomáhala horká vana od bolesti jinak jsem si připadala jak nakopnuty kačer všechno mě při každém kroku a zvednutí bolelo a hlavně kyčle

ferda90
28. led 2021

Ahojky, moc ti neporadím jen ti chci popřát hodně štěstí a ať to máš co nejrychleji za sebou💋🙈Zítra jsem už ve 41 týdnu a poslední úterní kontrola nenasvedcovala žádnému náznaku porodu, zítra mě čeká další, tak snad se to už někam pohne. Strašně ráda bych měla malého už u sebe ❤️ též mě bolí spodek, ty kosti tam a je to trochu nepříjemné když mám vstát z postele nebo tak. Držím ti palce.

lucinkafialova
autor
28. led 2021

@fouskovi ano presne tak prijdu si jak totalni blbec a kord kdyz jsem cekala ze uz by se konecne mohlo neco dit tak ne mala se rozhodla ze ven jen tak nepujde :D vanu a sprchu davam taky furt ale hned behem chvilky bricho jako kamen

lucinkafialova
autor
28. led 2021

@ferda90 moc dekuji tez drzim palce at to vse dobre dopadne at uz mate uzlicek u sebe ❤ ja zkoušela snad vse co se tyka vany horke sprchy uleva na chvilku vzdy ale jakmile vlezu do vody okamzite bricho jako kamen oblect se abych nevidala nejaky zvuk nemozne a spanek otocit se na bok to je umeni :D jak moc si preju at uz to je za mnou

ferda90
28. led 2021

@lucinkafialova to ti věřím, moc držím palce, měj se hezky 🍀😍
A děkuji 💋

b91
28. led 2021

@lucinkafialova ahoj, a co zkusit miminku pomoct ven? 🤭
Mně zabrala kombinace: čaj z maliníku, lňené semínko, hopsání na balonu, červené víno a chilly nachos s chilly omackou.
Pak se doporučuje hodně sex - spermie prý vyvolávají porod 🙂.
Pak prý taky funguje ananas a nebo ricinový koktejl, ale to jsem jen četla.
No a na definitivni rozjezd mi pomohl Hamilton.

klokanka31
28. led 2021

@lucinkafialova Taky bych se přikláněla k tomu popostrčit miminko 🙂 říká se sex, mně taky asi pomohlo přerovnávání knihovny. A prý je dobré chodit do schodů, a celkově delší procházky.

lucinkafialova
autor
28. led 2021

@b91 rada vyzkousim caj teda musim koupit ten doma nemam mic doma mam takže zacnu hopsat 🙂 děkuji za rady vyzkousim co se da a pomuzu ji protoze todle je fakt hruza

lucinkafialova
autor
28. led 2021

@klokanka31 udelala jsem uz generalni uklid celeho baraku bohuzel schody nemame tak zitra udelam generalku zase plus hopsani na mici a snad se mala rozhodne jit ven dekuji moc ☺

b91
28. led 2021

@lucinkafialova drzim pesti, at se vše podaří a hlavně ať se vám uleví 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru