Poporodní pas. Jaký na něj máte názor?

Zodpovězené
14. bře 2021

Dobrý den,

čekám třetí dítě a tím, že už jsem "ve věku", čeká mě třetí porod a na stahovací poporodní pás jsem slyšela od rodiček většinou chválu, tak jsem ho také objednala.

Mohu znát Váš názor na něj? Je to k něčemu?

Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

stahovací pás je možno po porodu využít jako podporu pánevního dna, zmírnění eventuální diastázy břišní. Já osobně preferuji šátek, který je většinou o délce 3 metrů a šířky 30 - 40 cm, který si snáz můžete kolem pánve a břicha uvázat. Návod, jak si jej jednoduše navázat, najdete na YouTube pod mým jménem.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová