Poporodní pás - máte tipy?

dagin
7. zář 2014

Ahojky maminky! Prosím typy na poporodní pás - to, že si chci nějaký koupit, už jsem si rozhodla, ale teď jaký? Předpokládám, že lepší bude na suchý zip ... nebo na háčky? Jak odhadnout velikost - před porodem jsem měla v pase cca 68 cm - ale mám dost velké břicho ... Díky za typy a případně i konkrétní linky.

gepe
7. zář 2014

@dagin mam Carriwel na suchy zip a byla jsem spokojena, je pekne siroky. Doporucuju urcite vyzkouset a nekupovat ihned z i-netu, jen na zaklade premereni.

mon_88017
7. zář 2014

@dagin nosila jsem od Baby Ono, byl bez zapínání. Stahoval dobře, akorát ke konci bych potřebovala ještě menší velikost, ale menší než XS se nevyrábí. Velikost se odhaduje dost blbě, já měla přes břicho nejvíc 90 cm, po porodu splasklo asi na 75, ale někomu může splasknout víc, někomu míň, to se těžko odhaduje.
http://www.babytip.cz/hygienicke-a-koupaci-potr...

lussiane
13. zář 2015

@mon_88017 mohu se zeptat jak se vam to nasazovalo? vaham mezi celym pasem nebo na such zip, ale myslim ze ten v celku asi bude stahovat lepe dekuji a jakou jste mela velikost?

mon_88017
14. zář 2015

@lussiane normálně jsem to něj lezla spodem jak do trenýrek a oblíkal se dobře a velikost jsem měla XS.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru