Porod ve 44 letech. Jaký je Váš názor?

Zodpovězené
31. led 2020

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na Váš nároz ohledně porodu.
Je mi 44 a čekám své 3 dítě, jsem v 26. tt. Rodit budu po 18 letech, obě moje děti jsem rodila přirozeně, vaginálně bez komplikací.
Současné těhotenství probíhá zatím zcela bez komplikací. Setkala jsem se ale s názorem, že vzhledem k mému věku a ev. komplikací, je mi dooručeno rodit plánovanou sekcí.

Můžu vědět, jak se na to díváte vy?

Moc děkuji za Váš čas.

Dobrý den,

s tímto názorem nesouhlasím. Pokud je Vaše těhotenství fyziologické není kvůli věku indikován císařský řez, který je pro ženu mnohem rizikovější a náročnější než normální porod.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová