Přírodní cesty k vyvolání porodu. Co doporučujete?

Zodpovězené
18. led 2020

Dobrý den,

mám za sebou termín porodu, ale porod stále nikde. Začínám se bát nátlaku na vyvolání.

Jaké byste doporučila přírodní/šetrné metody vyvolání porodu?

Zkoušela jsem takové ty nenásilné věci - větší procházka, horká vana, sex, masáž bradavek a dnes jsem si svařila džus se skořicí.
Ale miminku, zdá se, se nikam nechce.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

pokud není dobře spočítaný termín porodu nebo dítě ještě nemá svůj termín porodu, pak většinou nezaberou žádné přirozené techniky k vyvolání. Mohu ještě doporučit rebozo masáž, moxování, akupresuru, akupunkturu.
Držím Vám pěsti.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová